Papież polubił na Instagramie zdjęcie kobiecych pośladków. Watykan wszczyna śledztwo
20.11.2020 14:29
Papież polubił na Instagramie zdjęcie kobiecych pośladków. Watykan wszczyna śledztwo Fot. TZ/East News/East News

Watykan wszczął w tej sprawie śledztwo i wydał oświadczenie na temat incydentu, w którym oficjalne konto papieża na Instagramie polubiło zdjęcie kobiety prezentującej prawie nagie pośladkie.

Papież dopuścił się nieczystości. Kilka dni temu zawrzało, ponieważ oficjalne papieskie konto na Instagramie polubiło zdjęcie Natalii Garibotto, która pochwaliła się na popularnej platformie swoimi pośladkami. Te były niby odziane skromnie w spódniczkę stylizowaną na strój uczennicy, ale no wiecie - strzelamy, że wspomniana przez nią scena raczej nie była kręcona na potrzeby filmu religijnego.

Papież polubił zdjęcie półnagich kobiecych pośladków na Instagramie

Wieści o śliskich rękach osoby zarządzającej papieskim kontem na Instagramie pojawiły się w połowie listopada 2020 roku, kiedy to na Twitterze pojawiły się screeny jasno pokazujące, że zdjęcie Garibotto zostało polubione przez papieża i tysiące innych osób.

Polecamy

Według Catholic News Agency, Watykan "prowadzi śledztwo w sprawie aktywności papieskiego konta na Instagramie", a sami zarządcy profilu "odlubili" zdjęcie jeszcze tego samego dnia. Dowody jednak pozostały - jak stwierdził jeden użytkownik Twittera: "Papieża złapali w 4K":

Polecamy

Jak czytamy natomiast w oświadczeniu opublikowanym na łamach CNA:

Rzecznik biura prasowego papieża odmówił komentarza na ten temat. Źródło bliskie biura wyjaśniły, że platformy społecznościowe papieża są zarządzane przez grupę pracowników, a wewnątrz firmy ruszyło już śledztwo, które ma odpowiedzieć na pytanie: jak do tego doszło?

Oczywiście w sieci zawrzało, a najlepszą reakcję na całą sytuację miała sama pośladkowa kusicielka, Natalia Garibotto, która na Twitterze napisała: "Przynajmniej pójdę do Nieba".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.