Pogoda
17.06.2019 13:57

Para podawała się za George'a Clooney'a. Interpol ścigał ich od 2013 roku

George Clooney może już odetchnąć z ulgą. Pewne małżeństwo od 2010 roku podawało się za aktora i sprzedawało ubrania przez internet. Zostali aresztowani.

George Clooney
fot. shutterstock.com

Pewne włoskie małżeństwo postanowiło rozkręcić nielegalny biznes i wzbogacić się na podawaniu się za George'a Clooney'a. Francesco Galdelli razem z żoną, Vanją Goffi sprzedawali ubrania przez internet. Para założyła markę i oszukiwała ludzi. Aresztowano ich 16 czerwca 2019 roku w Tajlandii.

Podawali się za Georga Clooneya i sprzedawali ubrania

Według Tajlandzkiego Wydziału Zwalczania Przestępczości, Galdelli podawał się za Georga Clooney'a i mówił, że stworzył nową markę. Zachęcał ludzi do wysyłania pieniędzy. Sam aktor w 2010 roku przyznał w sądzie w Mediolanie, że para podstępnie wykorzystuje jego tożsamość do promowania fałszywej linii odzieżowej.

George Clooney, Ben Affleck
George Clooney, Ben Affleck
Przeczytaj także Jaką radę dotycząca roli Batmana George Clooney dał Benowi Affleckowi?

Małżeństwo nazwano "Bonnie i Clydem". Okazuje się, że to nie było ich pierwsze przestępstwo. Już wcześniej sprzedawali podrabiane Rolexy.

Francesco i Vanja byli ścigani przez Interpol od 2013 roku. 16 czerwca 2019 roku w mieście Pattaya funkcjonariusze weszli do domu pary. Małżeństwo najprawdopodobniej mieszkało tam od 2014 roku. Tajski Departament ds. Przestępczości przyznał:

"

Podczas przesłuchania Francesco przyznał się do podszywania się za George'a Clooneya i stworzenia internetowej marki odzieżowej, żeby oszukiwać ludzi. "

Zobacz także: Najlepsze filmy, w których wystąpił George Clooney

Tagi: George Clooney