Pogoda
14.08.2019 10:10

Pasażer zagrał z obsługą lotniksa w papier, kamień i nożyce przez okno samolotu [WIDEO]

To nagranie stało się hitem internetu, a jego bohaterowie, mimo że wcześniej się nie znali, już planują powtórkę. Czekający na start samolotu pasażer namówił pracownika obsługi lotniska do zagrania w klasyczną grę w papier, kamień i nożyce. 

papier kamień i nożyce przez okno samolotu
foto: kadr z wideo twitter.com/bricheeseyy/status/1160695638729904128

Pasażerowie samolotów nie mają przed startem zbyt wielu rozrywek. Najpierw czeka ich uciążliwe wsiadanie do samolotu, upychanie bagażu i zajmowanie miejsc, później muszą czekać, aż samolot zacznie kołować i powoli dojedzie do właściwego pasa startowego.

Nie nudzą się tylko osoby, które boją się latania i zrobią wszystko, żeby zapewnić sobie uśmiech fortuny. W Chinach stało się to prawdziwą plagą, gdyż pasażerowie coraz częściej wrzucają „na szczęście” monety do silnika na chwilę przed startem.

monety wrzucane do silnika samolotu
monety wrzucane do silnika samolotu
Przeczytaj także 31-letni mężczyzna nagrany podczas wrzucania monet do silnika samolotu przed odlotem [WIDEO]

Inteligentni i otwarci na innych ludzie nie nudzą się nawet podczas czekania na start samolotu. Pasażer Spirit Airlines wyruszający z lotniska w Atlantic City namówił pracownika lotniska do zagrania w papier, kamień i nożyce. Rozgrywka doczekała się w internecie statusu legendy.

Pasażer samolotu zagrał w papier, kamień i nożyce z pracownikiem lotniska

Film z gry zamieściła na Twitterze dziewczyna pasażera, komentując, że jest on w stanie znaleźć przyjaciół dosłownie wszędzie.

Pasażer wpadł na pomysł rozgrywki gdy zobaczył, że obsługa lotniska grała w papier, kamień i nożyce między sobą. Nie zdradził, jak udało mu się przyciągnąć uwagę pracownika i sprawić, że spojrzał akurat w jego małe okienko.

Gdy nagranie stało się popularne, wieść o nim dotarła także do uwiecznionego na filmie pracownika lotniska. Nowi przyjaciele szykują się już do rewanżu.

Gra w papier, kamień i nożyce to niewinna zabawa w porównaniu do tego, co udało się nagrać pasażerom afrykańskiego lotu. Podczas przygotowań do startu na skrzydło samolotu wdrapał się mężczyzna, który chciał polecieć na gapę.

Zobacz także: Mężczyzna wskoczył na skrzydło startującego samolotu. Chciał polecieć na gapę [WIDEO] 

Co wybieracie?

Tagi: Duperele