Pogoda
17.11.2019 08:43

Path of Exile 2 oficjalnie zapowiedziane

Mimo że w ostatnich tygodniach wszyscy skupiali się na Diablo IV, fani hack&slash mogą od teraz nie być pewni, na który tytuł z tego gatunku najbardziej czekają.

path of exile
źródło: Materiał Prasowe

Path of Exile 2 to w pełni nowa kampania, która będzie składać się z siedmiu rozdziałów. Wszystko dzieje się 20 lat po wydarzeniach, jakie fani znają z oryginalnej gry. W "dwójce" wcielimy się niedoświadczonego bohatera, który w trakcie rozgrywki będzie w stanie opanować jedną z 19 całkiem nowych specjalizacji.

Path of  Exile z kolejnymi nowościami

"Dwójka" ma być bardzo ściśle związana z jedynką. Po zakończeniu nowej kampanii gracze trafią do tego samego świata, gdzie trafiali po ukończeniu oryginału i będą mogli dzięki temu cieszyć się dotąd wydanymi dodatkami.

gta online
gta online
Przeczytaj także Rockstar cię niesłusznie zbanował? Udowodnij, a dostaniesz 10000 dolarów

Nie znamy dokładniej  premiery gry, ale twórcy zapowiedzieli, że pod koniec 2020 roku ruszy beta gry.

Mimo dalekiej daty premiery autorzy "PoE" postanowili wypełnić kalendarze swoim fanom i zaoferować im dwa nowe dodatki. Pierwszy to "Metamorph", który da graczom możliwość zbudowania własnego bossa. W tym dodatku Ovtavius będzie pobierał części zabitych przez was stworów i złoży z nich specjalnego przeciwnika. Premiera zapowiedziana jest na 13 grudnia 2019.

Tego samego dnia do graczy trafi "Conquerors of the Atlas", w którym gracze otrzymają pięciu nowych bossów i sporo sprzętu. Jak donoszą pracownicy studia, w tytule zostanie całkowicie przebudowana walka łukiem.

Ostatnią zapowiedzianą nowością od Grinding Gear Games jest "Path of Exile Mobile", o której jednak nie wiemy zbyt wiele, ale poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadający wersję mobilną.

Zobacz także: This War of Mine: Final Cut. Pożegnalna wersja na 5. urodziny jednej z najważniejszych polskich gier

Tagi: Gry