Path of Exile dostępne za darmo na PlayStation 4

Michał Tomaszkiewicz
26.03.2019 16:56
Path of Exile|undefined Fot. materiały prasowe

Po długich oczekiwaniach sieciowa siekanina Path of Exile trafiła w końcu do PS Store. Tytuł jest darmowy, chętni mogą dokupić paczki wyposażenia z bronią lub zbrojami. 

Path of Exile miał trafić na PS4 jeszcze w 2018 roku – okazało się jednak, że tytuł wymagał większego dopracowania, niż przewidywali twórcy. Wcześniej gra pokazała się w wersji na komputery PC oraz konsolę Xbox One.

Gra powinna spodobać się wszystkim, którzy przeżyli miłe chwile z grą Diablo.

Opanuj mordercze umiejętności i zdobądź cenne przedmioty podczas przedzierania się przez mroki krainy Wraeclast. Path of Exile, wykorzystujące niezrównany system kształtowania postaci, to nagradzane sieciowe RPG akcji stworzone przez weteranów gier dla weteranów gier.

Gra zajmuje niecałe 10 GB – można ją pobrać bezpośrednio z PlayStation Store.

Przeczytaj także

Path of Exile na PlayStation 4

Oto, czego można spodziewać się po grze w Path of Exile:

Grać można samemu, lub ze znajomi - Path of Exile pozwala walczyć z potworami w maksymalnie 6 osób. Nie ma co liczyć, przynajmniej na początku, na możliwość grania ze znajomymi posiadającymi inne platformy – gra łączyć będzie ze sobą tylko posiadaczy PlayStation 4.

Ma to także swoje dobre strony – gra ma już swoje lata, więc gracze zdążyli już wymaksować swoje postaci. Na PS4 będzie się grało od początku, nie będzie więc rażących przepaści w rozeznaniu w grze.

Gracz może wybrać dla swojej postaci jedną z siedmiu klas - w każdej czekają dodatkowe specjalizacje.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.