Patryk Jaki wytacza wojnę serwisom VOD. Bo indoktrynują wrogą ideologią polską młodzież

31.07.2020 19:08
Patryk Jaki wytacza wojnę serwisom VOD. Bo indoktrynują wrogą ideologią polską młodzież Fot. . Lukasz Solski/East News

Doktor Patryk Jaki, były kandydat na prezydenta Warszawy jest politykiem Zjednoczonej Prawicy. W tym tygodniu popełnił artykuł, w którym stawia śmiałe pytanie o to, dokąd zmierza jego ugrupowanie. A także – jakie stoją przed nim wyzwania.

Artykuł pojawił się na łamach portalu WPolityce.pl, a także na prywatnym profilu doktora Jakiego na Facebooku. Wpis zawiera wiele uwag, dotyczących tego, dlaczego lewica ma się tak dobrze w Polsce, że prawie połowa społeczeństwa zagłosowała w II Turze wyborów prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego.

Przeczytaj także

Jaki mówi jak jest

Mężczyzna w swoim długim tekście dostrzega kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Według niego jednym z podstawowych problemów jest „wroga” lewicowa socjalizacja społeczeństwa. Jaki pisze, że problem stanowi nowy system socjalizacji społeczeństwa, która wpaja ludziom „ideologię lewicową z etyką permisywną”.

Częścią tego problemu miałyby być zagraniczne serwisy społecznościowe, które w swoich regulaminach posiadają zapisy o równości i tolerancji, co miałoby jego zdaniem uderzać w filary etyczne, na których zbudowany jest nasz kraj.

Przeczytaj także

Jako przykład złego działania mediów społecznościowych, wskazuje także, że… flaga LGBT pojawia się w wynikach wyszukiwania emoji szybciej niż flaga Polski. Mimo, „że nie jest oficjalnym symbolem żadnego państwa”. Nie zauważa wprawdzie, że flagi państwowe pojawiają się w tym spisie ze względu na alfabetyczną kolejność krajów, do których przynależą, a szereg flag „bezpaństwowych” znajduje się na przodzie listy.

Warto wynotować, że w tekście doktora Patryka Jakiego dostaje się w zasadzie wszystkim, po równo – samorządom, NGO, uczelniom wyższym, czy mediom.

Przeczytaj także

Indoktrynacja przez serwisy VOD

Najciekawszy jest jednak punkt dotyczący kultury i podejścia zagranicznych serwisów do tematów równość i tolerancji.

Jaki pisze, że:

„(…) najbardziej masowe narzędzia socjalizacji w tej sferze tj. Netflix, Amazon i HBO GO znane są z nachalnej promocji poprawności politycznej oraz lewicowej rewolucji moralnej. Dlatego potrzeba tu zmian strukturalnych i instytucjonalnych oraz mądrego planu na dialog z tymi, którzy chcą w nim uczestniczyć (tu jestem, niestety, umiarkowanym optymistą)”.

Przeczytaj także

Jednocześnie podkreśla, że Telewizja Polska stała się w tym konflikcie bastionem pokazywania odpowiednich wartości.

„Jedynie, dzięki mocno krytykowanej TVP, rynek „dużej telewizji” jest w miarę zrównoważony”.

Autor podkreśla, że potrzebna są nowe metody działania, aby odeprzeć ten niechciany, lewicowy atak. Co jednak zrobić, by przeciwdziałać tym zachodnim nurtom? Jaki chciałby widzieć w Polsce nowego rycerza Europy, który ochroni „tradycyjne polskie wartości”.

Cały wpis Patryka Jakiego możemy znaleźć na jego stronie na Facebooku: 

Czytaj także: Chodnik zapadł się i "pochłonął" dwie osoby. Wideo przeraża [WIDEO].

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.