Patryk Jaki wytacza wojnę serwisom VOD. Bo indoktrynują wrogą ideologią polską młodzież

31.07.2020 19:08
Patryk Jaki wytacza wojnę serwisom VOD. Bo indoktrynują wrogą ideologią polską młodzież Fot. . Lukasz Solski/East News

Doktor Patryk Jaki, były kandydat na prezydenta Warszawy jest politykiem Zjednoczonej Prawicy. W tym tygodniu popełnił artykuł, w którym stawia śmiałe pytanie o to, dokąd zmierza jego ugrupowanie. A także – jakie stoją przed nim wyzwania.

Artykuł pojawił się na łamach portalu WPolityce.pl, a także na prywatnym profilu doktora Jakiego na Facebooku. Wpis zawiera wiele uwag, dotyczących tego, dlaczego lewica ma się tak dobrze w Polsce, że prawie połowa społeczeństwa zagłosowała w II Turze wyborów prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego.

Przeczytaj także

Jaki mówi jak jest

Mężczyzna w swoim długim tekście dostrzega kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Według niego jednym z podstawowych problemów jest „wroga” lewicowa socjalizacja społeczeństwa. Jaki pisze, że problem stanowi nowy system socjalizacji społeczeństwa, która wpaja ludziom „ideologię lewicową z etyką permisywną”.

Częścią tego problemu miałyby być zagraniczne serwisy społecznościowe, które w swoich regulaminach posiadają zapisy o równości i tolerancji, co miałoby jego zdaniem uderzać w filary etyczne, na których zbudowany jest nasz kraj.

Przeczytaj także

Jako przykład złego działania mediów społecznościowych, wskazuje także, że… flaga LGBT pojawia się w wynikach wyszukiwania emoji szybciej niż flaga Polski. Mimo, „że nie jest oficjalnym symbolem żadnego państwa”. Nie zauważa wprawdzie, że flagi państwowe pojawiają się w tym spisie ze względu na alfabetyczną kolejność krajów, do których przynależą, a szereg flag „bezpaństwowych” znajduje się na przodzie listy.

Warto wynotować, że w tekście doktora Patryka Jakiego dostaje się w zasadzie wszystkim, po równo – samorządom, NGO, uczelniom wyższym, czy mediom.

Przeczytaj także

Indoktrynacja przez serwisy VOD

Najciekawszy jest jednak punkt dotyczący kultury i podejścia zagranicznych serwisów do tematów równość i tolerancji.

Jaki pisze, że:

„(…) najbardziej masowe narzędzia socjalizacji w tej sferze tj. Netflix, Amazon i HBO GO znane są z nachalnej promocji poprawności politycznej oraz lewicowej rewolucji moralnej. Dlatego potrzeba tu zmian strukturalnych i instytucjonalnych oraz mądrego planu na dialog z tymi, którzy chcą w nim uczestniczyć (tu jestem, niestety, umiarkowanym optymistą)”.

Przeczytaj także

Jednocześnie podkreśla, że Telewizja Polska stała się w tym konflikcie bastionem pokazywania odpowiednich wartości.

„Jedynie, dzięki mocno krytykowanej TVP, rynek „dużej telewizji” jest w miarę zrównoważony”.

Autor podkreśla, że potrzebna są nowe metody działania, aby odeprzeć ten niechciany, lewicowy atak. Co jednak zrobić, by przeciwdziałać tym zachodnim nurtom? Jaki chciałby widzieć w Polsce nowego rycerza Europy, który ochroni „tradycyjne polskie wartości”.

Cały wpis Patryka Jakiego możemy znaleźć na jego stronie na Facebooku: 

Czytaj także: Chodnik zapadł się i "pochłonął" dwie osoby. Wideo przeraża [WIDEO].

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.