Pogoda
03.08.2018 14:41

Matka Paula Walkera ujawniła treść ostatniej rozmowy z synem przed jego śmiercią

Paul Walker zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2013 roku. Matka gwiazdy „Szybkich i wściekłych” zdradziła, że ich ostatnia rozmowa omal nie ocaliła go przed śmiercią.

Paul Walker
foto: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Paul Walker, gwiazdor serii „Szybcy i wściekli”, zginął 30 listopada 2013 roku wskutek urazów i poparzeń odniesionych w wypadku samochodowym. Rozpędzone Porsche, którego był pasażerem, wypadło z drogi, uderzyło w latarnię i drzewo, po czym stanęło w płomieniach. Zarówno prowadzący samochód przyjaciel aktora, Roger Rodas, jak i sam Walker, zginęli na miejscu.

Matka aktora, Cheryl, przy okazji zbliżającej się premiery filmu dokumentalnego „I Am Paul Walker”, opowiedziała o swojej ostatniej rozmowie z synem, która omal nie odciągnęła go od tragicznej w skutkach podróży.

Paul Walker – o czym rozmawiał z matką przed śmiercią?

W wywiadzie dla magazynu People, matka Paula Walkera zdradziła, że kiedy rozmawiała z synem po raz ostatni – on i jego 15-letnia wówczas córka, Meadow, siedzieli razem z nią w kuchni i dyskutowali o planach na Boże Narodzenie. Postanowili, że wieczorem wybiorą się wspólnie po choinkę. Jak wspomina matka aktora:

"

Mieliśmy bardzo miłą rozmowę i on zupełnie zapomniał o wydarzeniu, na które miał się wtedy udać. Nagle dostał jednak smsa i powiedział „O kurczę, miałem gdzieś pojechać”. "

Wydarzeniem, na które ostatecznie się udał, była impreza charytatywna Reach Out Worldwide. To właśnie w drodze z tej imprezy należące do Rodasa Porsche Carrera zjechało z drogi i spłonęło.

„I Am Paul Walker” – film dokumentalny o gwieździe „Szybkich i wściekłych”

Życie i karierę Paula Walkera już niebawem będziemy mogli prześledzić za sprawą filmu „I Am Paul Walker”, którego zwiastun niedawno zadebiutował w sieci. Produkcja ma ukazać Walkera nie tylko jako aktora, ale także jako ojca, aktywistę, przyjaciela i pasjonata nurkowania. Jego twórcami są Derrik Murray i Adrian Buitenhuis, którzy w 2017 roku zrealizowali film „I Am Heath Ledger”. Premiera produkcji na kanale Paramount Network została zapowiedziana na 11 sierpnia 2018. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Paul Walker