Matka Paula Walkera ujawniła treść ostatniej rozmowy z synem przed jego śmiercią

Natalia Hluzow
03.08.2018 14:41
Matka Paula Walkera ujawniła treść ostatniej rozmowy z synem przed jego śmiercią Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Paul Walker zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2013 roku. Matka gwiazdy „Szybkich i wściekłych” zdradziła, że ich ostatnia rozmowa omal nie ocaliła go przed śmiercią.

Paul Walker, gwiazdor serii „Szybcy i wściekli”, zginął 30 listopada 2013 roku wskutek urazów i poparzeń odniesionych w wypadku samochodowym. Rozpędzone Porsche, którego był pasażerem, wypadło z drogi, uderzyło w latarnię i drzewo, po czym stanęło w płomieniach. Zarówno prowadzący samochód przyjaciel aktora, Roger Rodas, jak i sam Walker, zginęli na miejscu.

Matka aktora, Cheryl, przy okazji zbliżającej się premiery filmu dokumentalnego „I Am Paul Walker”, opowiedziała o swojej ostatniej rozmowie z synem, która omal nie odciągnęła go od tragicznej w skutkach podróży.

Paul Walker – o czym rozmawiał z matką przed śmiercią?

W wywiadzie dla magazynu People, matka Paula Walkera zdradziła, że kiedy rozmawiała z synem po raz ostatni – on i jego 15-letnia wówczas córka, Meadow, siedzieli razem z nią w kuchni i dyskutowali o planach na Boże Narodzenie. Postanowili, że wieczorem wybiorą się wspólnie po choinkę. Jak wspomina matka aktora:

Mieliśmy bardzo miłą rozmowę i on zupełnie zapomniał o wydarzeniu, na które miał się wtedy udać. Nagle dostał jednak smsa i powiedział „O kurczę, miałem gdzieś pojechać”.

Wydarzeniem, na które ostatecznie się udał, była impreza charytatywna Reach Out Worldwide. To właśnie w drodze z tej imprezy należące do Rodasa Porsche Carrera zjechało z drogi i spłonęło.

„I Am Paul Walker” – film dokumentalny o gwieździe „Szybkich i wściekłych”

Życie i karierę Paula Walkera już niebawem będziemy mogli prześledzić za sprawą filmu „I Am Paul Walker”, którego zwiastun niedawno zadebiutował w sieci. Produkcja ma ukazać Walkera nie tylko jako aktora, ale także jako ojca, aktywistę, przyjaciela i pasjonata nurkowania. Jego twórcami są Derrik Murray i Adrian Buitenhuis, którzy w 2017 roku zrealizowali film „I Am Heath Ledger”. Premiera produkcji na kanale Paramount Network została zapowiedziana na 11 sierpnia 2018. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.