Pchnął kobietę pod pociąg metra. Nagranie mrozi krew w żyłach [WIDEO 18+]

17.01.2022 16:30
Pchnął kobietę pod pociąg metra. Nagranie mrozi krew w żyłach [WIDEO 18+] Fot. Reporters / STG/REPORTER

Do przerażającego zdarzenia doszło na stacji metra w Brukseli. Szaleniec wepchnął przypadkową kobietę na tory, tuż przed nadjeżdżający pociąg. Wypadek zarejestrowały kamery monitoringu.

W piątek, 14 stycznia 2022, około godziny 19.45 na stacji metra Rogier w Brukseli doszło do przerażającego incydentu. Mężczyzna popchnął kobietę na tory, wprost pod nadjeżdżający pociąg. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Pchnął kobietę pod pociąg metra

Mrożące w żyłach krew nagranie trafiło do sieci, a mieszkańcy Brukseli nie mogą się otrząsnąć po tym, co na nim zobaczyli.

Polecamy

Jak widać na nagraniu, podczas oczekiwania na pociąg mężczyzna pchnął przypadkową kobietę tuż pod nadjeżdżający skład. Poszkodowana upadła na tory, a od śmierci dzieliły ją sekundy. Na szczęście maszynista zdołał zareagować i w porę zatrzymał wagoniki metra, korzystając z systemu awaryjnego. Pierwszy z wagonów zatrzymał się zaledwie kilka centymetrów od ofiary napaści.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a ruch metra został wstrzymany między stacjami Elisabeth i Arts-Lois. Mężczyznę zatrzymano już kilka minut po zdarzeniu na stacji De Brouckere. Został przesłuchany i aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Zlecono także zbadanie podejrzanego biegłemu psychiatrze.

Zobacz również: Wzrost zakażeń po imprezie sylwestrowej TVP? Lekarz rozwiewa wątpliwości

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.