Penisa można wyćwiczyć podnosząc nim ciężarki

Michał Tomaszkiewicz
28.12.2016 15:55
Penisa można wyćwiczyć podnosząc nim ciężarki Fot. Kasey Eriksen, CC BY-SA 2.0

Zamiast zażywać Viagrę weźcie się do roboty i zacznijcie ćwiczyć swojego penisa – proponują twórcy gadżetu „The Private Gym” zaprojektowanego z myślą o wzmacnianiu mięśni odpowiedzialnych za trzymanie erekcji.

Jeśli pamiętacie lekcje biologii ze szkoły to wiecie, że nieużywane mięśnie ulegają atrofii. Z drugiej strony, jeśli odwiedzacie siłownię i ćwiczycie poszczególne muskuły, to będą się one rozwijać, wzmacniać i rosnąć.

Twórcy „The Private Gym” nie sugerują, że wystarczy zawiesić ciężarek na penisie i ćwiczyć rwanie, żeby ten najważniejszych dla wielu mężczyzn mięsień mężniał i potężniał – proponowane przez nich rozwiązanie, zatwierdzone przez amerykańską Agencji Żywności i Leków, ma pomóc w powiększaniu męskości w inny sposób. Aczkolwiek u podstawy ich metody stoi właśnie podnoszenie ciężarka penisem.

Dzięki temu ćwiczone będą mięśnie dna miednicy, odpowiedzialne za kontrolowanie prostaty, pęcherza moczowego oraz penisa. Przypakowanie ich ma bezpośredni wpływ na jakość erekcji – co potwierdzają podawane ochoczo przez twórców programu ćwiczeń badania naukowe.

Wynika z nich, że u 75% korzystających z „The Private Gym” mężczyzn stwierdzono zwiększenie siły i sztywności erekcji, a 90% przyznało się do zwiększenia intensywności odczuwanych doznań.

Gadżet mający zwiększyć w naturalny sposób męskie możliwości nie należy do tanich – twórcy wycenili go na 100 dolarów. Oprócz samego hantelka na penisa w komplecie otrzymywany jest rozpisany na poszczególne dni program treningowy, pokazujący krok po kroku jak zyskać więcej mocy w kroku – otrzymuje się go na płycie DVD, można także korzystać z wersji udostępnionej w internecie.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

W zestawie znajduje się także sekretne opakowanie na gadżet oraz dołączany magnetycznie do nakładanego na penisa pierścienia ciężarek – jak wiadomo, wraz z postępami ćwiczeń należy zwiększać obciążenie.

Jedynym kłopotem jest konieczność wypracowania erekcji przed rozpoczęciem sesji treningowej – tutaj z pomocą może przyjść ranking najchętniej odwiedzanych przez Polaków stron porno, które pozwolą stworzyć odpowiednią atmosferę

To co, od Nowego Roku zaczynamy ćwiczyć?

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.