Pentagon ma niedługo opublikować jeszcze więcej informacji na temat UFO

31.05.2021 13:37
Pentagon ma niedługo opublikować jeszcze więcej informacji na temat UFO Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Rząd USA twierdzi, że już niedługo może się pojawić dość konkretny raport militarny na temat UFO w okolicach Stanów Zjednoczonych. Czyżbyśmy mieli dowiedzieć się czegoś interesującego?

Pentagon podzieli się informacjami na temat UFO?

Wieści pochodzą z Deadline, a ich źródłem jest biuro National Intelligence Director i Sekretarza Obrony USA. Jednostki mają w planach podzielenie się obszernym raportem na temat niegdyś zastrzeżonych informacji dotyczących UFO. Wieści mają się pojawić już 1 czerwca 2021 roku. Jeśli chodzi o sam Pentagon, to biuro potwierdziło prawdziwość nagrania, które przedstawiało UFO nagrane niedaleko wybrzeża San Diego.

Polecamy

Program "60 Minutes" opublikował program na temat UFO, w którym byli wojskowi potwierdzili częstotliwość obserwacji UFO przez armię amerykańską. Zresztą nawet w zeszłym roku Pentagon powołał jednostkę, która ma "wykrywać, analizować i katalogować niezidentyfikowane jednostki, mogące mieć wpływ na bezpieczeństwo USA".

Senator Martin Heinrich wypowiedział się na temat UFO w rozmowie z TMZ. Dziennikarze zapytali go, co jest bardziej straszne - czy prawdopodobieństwo, że to mogą być pojazdy pozaziemskie, czy może obce kraje mające taką technologię?:

Nie mogę sobie wyobrazić, że to pojazdy obcych krajów, które mają takie możliwości - chociażby dlatego, że moim zdaniem widzielibyśmy jakieś oznaki tak zaawansowanej technologii w innych dziedzinach. 

Polecamy

Niedługo potem senator Heinrich dodał też, że nie jest "hazardzistą", ale sam raczej nie wierzy, żeby to ludzie (czy kreatury ziemskie) obsługiwały pojazdy poruszające się w taki sposób. Dodał potem, że "nie ma pojęcia, co to może być, ale raczej powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat".

Ciekawostka - Heinrich pochodzi z Nowego Meksyku, więc reporterzy zapytali go również o Roswell i Strefę 51. Polityk uśmiechnął się jedynie i odpowiedział:

Mogę jedynie powiedzieć, że w Roswell nigdy nie widziałem szarych ciał.

Tak jak wspomnieliśmy - więcej interesujących informacji powinniśmy poznać już 1 czerwca.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.