Perypetie blondynki na stacji paliw
27.12.2016 11:23
Perypetie blondynki na stacji paliw Fot. kadr z wideo

Poruszając się samochodem z silnikiem spalinowym musimy być gotowi na to, by co jakiś czas odwiedzać stację benzynową. Zazwyczaj dla większości osób zatankowanie pojazdu nie stanowi problemu...

Wyjątkiem od tej reguły jest pewna blondynka. Bohaterka niskobudżetowej produkcji nagranej telefonem komórkowym usiłowała zatankować swój samochód – Subaru Imprezę. Nie wiedzieć czemu postanowiła skorzystać z niewłaściwego dystrybutora. Pierwszym problemem okazało się to, że pojazd znajdował się zbyt daleko. Dlatego jej pasażerka przytrzymała pistolet nalewowy, podczas gdy właścicielka auta nieco go przeparkowała. Następnie rozpoczęła proces tankowania. Wtedy odkryła kolejny problem – brak wskazań dystrybutora:

Internautów zdziwiło zachowanie obu kobiet, które nie potrafiły sobie poradzić z tankowaniem. A przynajmniej nie kierowały się podczas tej czynności zdrowym rozsądkiem. W końcu o wiele prościej byłoby przeparkować pojazd – jeśli już koniecznie właścicielka Subaru chciała skorzystać z tego drugiego dystrybutora – lub skorzystać z najbliższego stanowiska.

Niektórzy także wskazują na niezbyt przychylne zachowanie obserwatorów, szczególnie osoby nagrywającej nieudolne poczynania kobiet. Wystarczyłoby wysiąść z samochodu i poinstruować jak należy postąpić. Wielu internautom pozostał niedosyt, dlatego że nie mogli poznać procesu myślowego bohaterek.

Nie brakuje również ludzi zastanawiających się jak ktoś tak nieporadny mógł zdać egzamin na prawo jazdy. Poruszanie się zgodnie z przepisami pojazdem po publicznych drogach wydaje się być znacznie bardziej wymagającą czynnością od tankowania.

Z drugiej strony, oglądając filmiki nagrane kamerami pokładowymi, nieciężko dojść do wniosku, że spora liczba kierowców nie radzi sobie z jazdą samochodem, wielokrotnie stwarzając przy tym spore zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dowodem tego są mężczyzna z BMW jadący 150 km/h w terenie zabudowanym oraz pijany kierowca skutera śnieżnego.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.