Peter z "Family Guy" dołączy do Fortnite? Szykuje się absurdalny crossover

22.02.2021 13:59
Peter z "Family Guy" dołączy do Fortnite? Szykuje się absurdalny crossover Fot. 20th Century Fox Film Corp./East news

Uwaga wielbiciele Fortnite - na horyzoncie pojawia się nowy, potężny przeciwnik. To Peter Griffin z "Family Guy". A przynajmniej tak sugerują pliki odkryte niedawno przez graczy.

Fortnite - Peter Griffin dołączy do gry?

Epic Fortnite gamers, szykujcie się na spotkanie z legendarnym Peterem z "Family Guya". Do gry Epic Games dołączyły już postaci ze świata Marvela, DC, Star Wars, zawodnicy NFL, czy bohaterowie innych popularnych franczyz z branży gier - Kratos z God of War, postaci ze Street Fightera, czy Master Chief z Halo. 

Polecamy

Oczywiście ten plan niewątpliwie będzie się podobał wielu memiarzom. Niestety, na razie jednak nie wiemy, czy aby na pewno zostanie zrealizowany. Dataminerzy przeczesali pliki gry udostępnione w nowej aktualizacji Fortnite, która dodawała pakiety wizualne inspirowane Street Fighterem. Wśród pakietów tekstur znaleźli takie oto piękne dzieło:

Polecamy

Możemy więc przypuszczać, że albo twórcy trollują dataminerów, wrzucając do plików gry legendarne sceny z serialu "Family Guy", albo faktycznie szykują współpracę z twórcami popularnej produkcji. Miejmy nadzieję, że padnie na tą drugą opcję, bo wtedy ten obrazek stałby się rzeczywistością:

Czas pokaże. Fortnite jest dostępny za darmo na praktycznie każdym sprzęcie, który potrafi odtwarzać gry wideo. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.