Pogoda
17.12.2019 15:20

PewDiePie kończy karierę? "Jestem kompletnie wyczerpany"

Szwedzki król YouTube'a zapowiedział pierwszą dłuższą przerwę w swojej karierze. Podczas niedawnego wideo zapowiedział, że znika wraz z początkiem 2020 roku. Przez ile czasu nie będzie nowych materiałów od PDP?

PewDiePie
foto: kadr z wideo/youtube.com

PewDiePie od kilku lat rządzi i dzieli na YouTubie. Dzięki niesamowitej umiejętności zabawiania widzów, pozostając przy tym szczery i bardzo naturalny (co często wywoływało wokół niego "kontrowersje"), Felix Kjellberg stał się pierwszym indywidualnym twórcą, który przekroczył barierę 100 milionów subskrybentów (T-Series było pierwszym kanałem, który zdołał zdobyć tylu obserwujących). Szwed jest obecny na YouTubie od prawie 10 lat, a teraz, pierwszy raz w swojej karierze planuje wziąć dłuższą przerwę od tworzenia wideo.

PewDiePie bierze przerwę od YouTube'a

W wideo zatytułowanym "YouTube's New Update Has A BIG FLAW!" pojawia się fragment, w którym PewDiePie dzieli się z widzami informacją o tym, iż planuje wziąć długą przerwę od YouTube'a. 

"

Zamierzam wziąć przerwę od YouTube'a w przyszłym roku. Chciałem wam powiedzieć wcześniej, ale podjąłem już decyzję. Jestem zmęczony. Czuję się bardzo zmęczony. Nie wiem, czy potraficie to stwierdzić. Także żebyście wiedzieli - na początku roku mnie nie będzie. Wyjaśnię wam później, ale chciałem wam to zapowiedzieć. "

Elon Musk i Justin Roiland
Elon Musk i Justin Roiland
Przeczytaj także Elon Musk i twórca "Ricka i Morty'ego" zrecenzowali memy u PewDiePie'a

Pełne wideo znajdziecie poniżej:

Niestety PewDiePie nie podał jeszcze konkretnej przyczyny tej decyzji, jednak wydaje się, że jest ona dość prosta - youtuber przyznał w wideo, że jest po prostu zmęczony YouTube'em. Dogłębniejsze wytłumaczenie powinno się pojawić na dniach. Na razie nie wiemy też, ile ta przerwa potrwa.

Zobacz także: PewDiePie naśmiewa się z Przystanku Woodstock i polskiego bobra w swoim nowym wideo

Tagi: Internet