PewDiePie kończy karierę? "Jestem kompletnie wyczerpany"

17.12.2019 15:20
PewDiePie kończy karierę? "Jestem kompletnie wyczerpany" Fot. kadr z wideo/youtube.com

Szwedzki król YouTube'a zapowiedział pierwszą dłuższą przerwę w swojej karierze. Podczas niedawnego wideo zapowiedział, że znika wraz z początkiem 2020 roku. Przez ile czasu nie będzie nowych materiałów od PDP?

PewDiePie od kilku lat rządzi i dzieli na YouTubie. Dzięki niesamowitej umiejętności zabawiania widzów, pozostając przy tym szczery i bardzo naturalny (co często wywoływało wokół niego "kontrowersje"), Felix Kjellberg stał się pierwszym indywidualnym twórcą, który przekroczył barierę 100 milionów subskrybentów (T-Series było pierwszym kanałem, który zdołał zdobyć tylu obserwujących). Szwed jest obecny na YouTubie od prawie 10 lat, a teraz, pierwszy raz w swojej karierze planuje wziąć dłuższą przerwę od tworzenia wideo.

PewDiePie bierze przerwę od YouTube'a

W wideo zatytułowanym "YouTube's New Update Has A BIG FLAW!" pojawia się fragment, w którym PewDiePie dzieli się z widzami informacją o tym, iż planuje wziąć długą przerwę od YouTube'a. 

Zamierzam wziąć przerwę od YouTube'a w przyszłym roku. Chciałem wam powiedzieć wcześniej, ale podjąłem już decyzję. Jestem zmęczony. Czuję się bardzo zmęczony. Nie wiem, czy potraficie to stwierdzić. Także żebyście wiedzieli - na początku roku mnie nie będzie. Wyjaśnię wam później, ale chciałem wam to zapowiedzieć.

Przeczytaj także

Pełne wideo znajdziecie poniżej:

Niestety PewDiePie nie podał jeszcze konkretnej przyczyny tej decyzji, jednak wydaje się, że jest ona dość prosta - youtuber przyznał w wideo, że jest po prostu zmęczony YouTube'em. Dogłębniejsze wytłumaczenie powinno się pojawić na dniach. Na razie nie wiemy też, ile ta przerwa potrwa.

Zobacz także: PewDiePie naśmiewa się z Przystanku Woodstock i polskiego bobra w swoim nowym wideo

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.