Pewien fan przygotował lokacje z "God of War" w formie klocków LEGO

Kamil Kacperski
03.01.2019 16:20
God of War|undefined Fot. materiały prasowe

Marius Herrmann pochwalił się na Twitterze panoramą Alfheimu, jednej z lokacji, którą odwiedzamy podczas gry w "God of War". Prace docenili twórcy gry na Playstation 4.

"God of War" to jedna z najpopularniejszych gier wideo 2018 roku - produkcja nie tylko sprzedała się w kilku milionach egzemplarzy, ale zasłużyła nawet na miano "Gry roku 2018" według Game Awards, pobijając m.in. "Red Dead Redemption 2" i "Spider-Mana". Grze Sony Santa Monica wciąż przybywa fanów. Ostatnio jeden z nich zrobił nawet bardzo interesujący projekt - stworzył z klocków LEGO panoramę Alfheimu, świata zamieszkanego przez elfy. 

Marius Herrmann, bo tak nazywa się ów wielbiciel "God of War", prowadzi na Twitterze fanpage, na którym udostępnia zdjęcia przedstawiające lokalizacje z gier odtworzone przez niego za pomocą klocków LEGO. Zobaczcie jego wersję miejsca z gry o Kratosie i Atreusie:

God of War zrobiony za pomocą LEGO

Zdjęciami projektu Herrmanna zachwycił się reżyser "God of Wara", Cory Balrog. Artysta udostępnił Alfheim w wersji LEGO na swoim Twitterze i zapytał się twórcy, kiedy będzie mógł kupić dwa egzemplarze takiego zestawu:

Podobne emocje projekt wywołał u samych przedstawicieli Sony Santa Monica, czyli studia odpowiedzialnego za stworzenie gry "God of War". Twórcy stwierdzili, że jest to ich ulubiony fan-art z 2018 roku:

God of War 2018 - powstanie druga część?

"God of War" kończy się w taki sposób, że trudno sobie wyobrazić, by nie powstała kolejna odsłona przygód Kratosa i Atreusa. Oprócz tego w grze pojawiają się subtelne zapowiedzi przyszłości, przedstawiające istnienie innych cywilizacji, a co za tym idzie, potwierdzają również realność kolejnych panteonów - nie tylko greckiego i nordyckiego, ale także japońskiego, celtyckiego i egipskiego. Fani od czasu premiery zastanawiają się, czy właśnie tam dane nam będzie się udać w następnych odsłonach "God of Wara". Gra trafiła do sprzedaży 20 kwietnia 2018 roku na konsole Playstation 4. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.