Pogoda
03.01.2019 16:20

Pewien fan przygotował lokacje z "God of War" w formie klocków LEGO

Marius Herrmann pochwalił się na Twitterze panoramą Alfheimu, jednej z lokacji, którą odwiedzamy podczas gry w "God of War". Prace docenili twórcy gry na Playstation 4.

God of War
foto: materiały prasowe

"God of War" to jedna z najpopularniejszych gier wideo 2018 roku - produkcja nie tylko sprzedała się w kilku milionach egzemplarzy, ale zasłużyła nawet na miano "Gry roku 2018" według Game Awards, pobijając m.in. "Red Dead Redemption 2" i "Spider-Mana". Grze Sony Santa Monica wciąż przybywa fanów. Ostatnio jeden z nich zrobił nawet bardzo interesujący projekt - stworzył z klocków LEGO panoramę Alfheimu, świata zamieszkanego przez elfy. 

Marius Herrmann, bo tak nazywa się ów wielbiciel "God of War", prowadzi na Twitterze fanpage, na którym udostępnia zdjęcia przedstawiające lokalizacje z gier odtworzone przez niego za pomocą klocków LEGO. Zobaczcie jego wersję miejsca z gry o Kratosie i Atreusie:

God of War zrobiony za pomocą LEGO

Zdjęciami projektu Herrmanna zachwycił się reżyser "God of Wara", Cory Balrog. Artysta udostępnił Alfheim w wersji LEGO na swoim Twitterze i zapytał się twórcy, kiedy będzie mógł kupić dwa egzemplarze takiego zestawu:

Podobne emocje projekt wywołał u samych przedstawicieli Sony Santa Monica, czyli studia odpowiedzialnego za stworzenie gry "God of War". Twórcy stwierdzili, że jest to ich ulubiony fan-art z 2018 roku:

God of War 2018 - powstanie druga część?

"God of War" kończy się w taki sposób, że trudno sobie wyobrazić, by nie powstała kolejna odsłona przygód Kratosa i Atreusa. Oprócz tego w grze pojawiają się subtelne zapowiedzi przyszłości, przedstawiające istnienie innych cywilizacji, a co za tym idzie, potwierdzają również realność kolejnych panteonów - nie tylko greckiego i nordyckiego, ale także japońskiego, celtyckiego i egipskiego. Fani od czasu premiery zastanawiają się, czy właśnie tam dane nam będzie się udać w następnych odsłonach "God of Wara". Gra trafiła do sprzedaży 20 kwietnia 2018 roku na konsole Playstation 4. 

Kamil Kacperski
Tagi: Gry God of War Playstation