Pewna kobieta zrobiła bikini inspirowane Magikarpem. Zobaczcie seksowny cosplay

16.07.2019 11:27
Magikarp|undefined Fot. kadr z wideo "Magikarp" na Youtube.com/ instagram.com/beebinch

Kultura cosplayu ciągle się rozwija i ludzie starają się przygotowywać coraz to bardziej wymyślne stroje inspirowane ulubionymi postaciami. Pewna kobieta o pseudonimie Bee Binch postanowiła przebrać się... za Magikarpa. Zobaczcie efekt jej prac.

Dla tych, którzy Pokemony kojarzą tylko z bajki z przełomu XX i XXI wieku - Magikarp to absolutnie bezużyteczny stworek, który w pierwszych generacjach gier potrafił się nauczyć jedynie ataku "Splash". Ten zaś nie miał żadnego efektu. W związku z tym, czerwona rybka była właściwie niezdolna do walki i tylko najbardziej wytrwali trenerzy byli w stanie wyewoluować Pokemona w potężnego Gyaradosa. 

Seksowny cosplay Magikarpa

Pokemon ten stał się memem i jednym z najpopularniejszych stworków w historii całej marki. Dlatego niedziwne, że doczekał się damskiego cosplayu przygotowanego przez dziewczynę o pseudonimie Bee Binch. Z okazji Comic-Conu w San Diego artystka opublikowała swoje przebranie na Instagramie. Trzeba jednak przyznać, że gdyby nie podpis, to trudno byłoby się domyślić, że cosplayerka stara się udawać Magikarpa. Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Cosplayerka w opisie podziękowała za design stroju, który przygotowała artystka No Flutter. Binch ma na koncie też wiele innych ciekawych przebrań - wśród z nich znajdziemy m.in. Jacka Sparrowa w wersji "casual friday", a także Jar Jara Binksa w więzieniu:

Jeśli chodzi zaś o same Pokemony, to fani mogą się spodziewać powrotu Magikarpa w następnych grach z serii. "Pokemon Sword" i "Pokemon Shield" zadebiutują bowiem już 15 listopada 2019 roku na konsole Nintendo Switch. 

Zobacz także: >> Czy Pikachu jest nazistą? Fani „Pokemon Go” są zaniepokojeni <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.