Piasek pierwszy raz odniósł się do afery po swoich urodzinach. Fani spytali, czy obraził się na Nergala

18.01.2021 16:20
Andrzej Piaseczny Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

50. urodziny Andrzeja Piasecznego wywołały prawdziwy skandal. Piasek po raz pierwszy od imprezy odniósł się do wydarzeń.

Adam Nergal Darski lubi dzielić się swoją prywatnością z fanami za pośrednictwem Instagrama. Często publikuje relacje z treningów czy wyjazdów. Równie chętnie pokazuje fanom, w jaki sposób się bawi i świętuje. Nie było inaczej także, kiedy jego kolega po fachu, Andrzej Piaseczny obchodził swoje 50. urodziny.

Impreza stała się kandydatką do afery roku, chociaż odbyła się dopiero w styczniu. Na nagraniach, które Nergal umieścił w sieci, było słychać liczne przekleństwa oraz wulgaryzmy skierowane do polityków. Solenizant wraz z gośćmi skandowali hasło "Je*ać Pis i Konfederację", a Majka Jeżowska wykonała przeróbkę utworu Piaska, w której nuciła, że "nie obce są mu dragi i picie".

Piasek komentuje aferę po urodzinach. Obraził się na Nergala?

Wielu fanów Piaska potępiło wydarzenia, które miały miejsce na imprezie. Również TVP oświadczyła, że nie popiera wulgarnych i gorszących zachowań, które według stacji, są widoczne na nagraniach Nergala. Wówczas stanowisko Piaska jako jurora w popularnym programie TVP stanęło pod znakiem zapytania. Stacja podkreśliła, że zaistniała sytuacja może mieć wpływ na udział Piasecznego w kolejnych produkcjach TVP.

W minioną sobotę wokalista połączył się z fanami za pośrednictwem Instagrama i na żywo odpowiadał na pytania od swoich widzów. Oczywiście nie zabrakło nawiązań do afery i hucznego świętowania 50-tki muzyka. Jeden z uczestników czatu spytał, czy Piasek gniewa się na Nergala za to, że opublikował prywatne nagrania z jego urodzin.

Polecamy

Jak się okazuje, Piasek nie jest osobą, którą łatwo urazić. Muzyk udzielił bardzo dyplomatycznej odpowiedzi, w której starał się nie urazić kolegi, a jednocześnie wybielić przed osobami, w oczach których stracił autorytet.

Nie mam w zwyczaju obrażać się na znajomych. To, co przedostało się do sieci, nie powinno się tam znaleźć i to jest absolutnie jasne. Każdy z nas zachowuje się inaczej, kiedy jest w sytuacji publicznej, a inaczej, kiedy jest w sytuacji prywatnej. Jak rozmawiamy z różnymi ludźmi, używamy innego języka. To jest dla mnie naturalne.

Mimo wszystko Piasek najwyraźniej jest zadowolony ze świętowania. Podkreśla, że zabawa na jego urodzinach, była naprawdę szampańska, jednak także czegoś go nauczyła.

Impreza była przednia – to chyba wszyscy widzieli. Mam w zwyczaju wyciągać wnioski i z całą pewnością takie sytuacje nie będą się powtarzać.

Muzyk przyznał również, że telewizja może nieco zniekształcać jego wizerunek. Wyjaśnił, że szanuje swoich widzów i nie przenosi niektórych przyzwyczajeń do życia publicznego.

Klnę siarczyście. Dlaczego nie robię tego w telewizji? Przez szacunek do widza. Prywatnie jednak z moimi gośćmi rozmawiamy innym językiem.

Cały materiał nagrany podczas streama Piaska możecie obejrzeć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.