Pogoda
08.06.2017 14:34

Piękne polskie cosplayerki w albumie Age of Cosplay

Gry, kobiety i cosplay – jeśli ta maksyma jest Wam bliska, powinniście zobaczyć nowy projekt Normana Lendy. 80-stronicowy album Age of Cosplay ma zawierać zdjęcia pięknych polskich cosplayerek.

Piękne polskie cosplayerki w albumie Age of Cosplay
foto: Norman Lenda

Autor ma już na swoim koncie kalendarze League of Beauties 2016 i Clash of Beauties 2017 – wydanie albumu pozwoli mu pokazać mu zdecydowanie więcej zdjęć. Według zapowiedzi, częściowo mają to być prace już znane i publikowane, Norman Lenda zapowiada także wykonanie zupełnie nowych ujęć tylko i wyłącznie na potrzeby albumu.

Tematyka ma wykraczać także poza tradycyjny cosplay:

"

W albumie znajdziecie zdjęcia pięknych polskich cosplayerek w najróżniejszych wcieleniach bohaterek gier, filmów i komiksów. Pojawią się w nim również zdjęcie inspirowane cosplayem - owoc własnych, oryginalnych pomysłów modelek i cosplayerów. "

W albumie w cosplaywym wcieleniu pojawi się między innymi Satsu Mad Atelier, Adrianna Schneider, iDragonss Cosplay, Othien, Ruru, Mai Linh, Dela Cosplay i No Name Cosplay. Przykładowe zdjęcia modelek można zobaczyć w galerii poniżej.

Album ukaże się, jeśli projekt uzbiera kwotę 6 000 zł w serwisie wspieram.to – zrzutka trwać będzie co prawda do 20 lipca 2017 roku, jednak już kilka dni po jej rozpoczęciu udało się uzbierać 20% kwoty.

Do zainteresowania się albumem zachęcają same cosplayerki:

Album ma być wydany w twardej okładce, autor zapowiada także opracowanie odpowiedniej oprawy graficznej. Do zamawiających ma szansę trafić pod koniec roku, po przeprowadzeniu zapowiedzianych sesji zdjęciowych.

W ramach zbiórki na wspieram.to album Age of Cosplay można zamówić za 140 zł.

Jeśli Czytelniczki poczuły się dyskryminowane, spieszymy poinformować o cosplayowym kalendarzu na 2017 rok, w którym występuje goło oficjalne wcielenie WiedźminaMaul Cosplay.

Kupicie sobie album Age of Cosplay?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry