Pierścieniowe zaćmienie słońca i zabójczy deszcz meteorytów. Fatalne przepowiednie na czerwiec 2020

03.12.2019 15:41
Pierścieniowe zaćmienie słońca i zabójczy deszcz meteorytów. Fatalne przepowiednie na czerwiec 2020 Fot. Shutterstock

Czy letnie przesilenie 2020 będzie fatalne w skutkach? Przepowiednie nie są optymistyczne.

Powszechnie przyjmuje się, że święta geometria jest nauką, której korzenie sięgają czasów starożytnych. W tym przypadku nie ma jednak pewności, kto opracował jej założenia. Trudno jest również mówić w tym przypadku o jakimś jednorodnym systemie myślowym określanym mianem świętej geometrii, jednak do dziś fascynuje ona kolejne pokolenia naukowców.

Letnie przesilenie 2020

Ted Harper, naukowiec z Nowej Zelandii, jest głęboko zafascynowany świętą matematyką, a zwłaszcza świętą geometrią i jej związkiem z kosmologią. Harper przez ponad 17 lat badał te fascynujące tematy w domowym zaciszu, jednak zainspirowany książką Grahama Hancocka "Magowie Bogów" postanowił podzielić się niektórymi ze swoich badań.

Szczególnie niepokojące są jego wyliczenia dotyczące przesilenia letniego w 2020 roku. To, co odkrył Ted Harper, może mieć daleko idące konsekwencje dla nas wszystkich.

Przeczytaj także

Według Teda Harpera letnie przesilenie, jakie będzie miało miejsce w 2020 roku może być fatalne w skutkach. Wiąże się ono bowiem z pierścieniowym zaćmieniem słońca, które samo w sobie nie jest niczym niezwykłym, jednak tym razem jego położenie względem równika galaktycznego stanowić może o jego wyjątkowości.

Zaćmienie słońca i deszcz meteorytów

Jak przewiduje Harper, przypadek przesilenia letniego w 2020 roku jest ściśle związany ze Stonehenge (Anglia) oraz Wielką Piramidą w Gizie – dwoma najbardziej znanymi starożytnymi zabytkami astronomicznymi.

W książce "Magowie Bogów" Hancock dowodzi, że Ziemia doświadczyła silnego bombardowania przez duże ciała niebieskie około 12 800 lat temu. Według wyliczeń Harpera w 2020 roku może dojść do powtórki tego wydarzenia.

Z wyliczeń wynika, że istotnym momentem 2020 roku będzie pierścieniowe zaćmienie słońca, które ma być silnie połączone ze Stonhage i Wielką Piramidą w Gizie. Może to oznaczać, że w naszą planetę uderzy duży obiekt kosmiczny, podobnie jak miało to miejsce około 13 000 lat temu.

Należy dodać, że według wielu badaczy, zajmujących się badaniem najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych, pochodzące z epok neolitu i brązu Stonehenge miało na celu między innymi przewidywanie deszczu meteorytów (głównie chodzi tutaj o Taurydy).

Zobacz również: Koniec świata: Księżyc spowalnia ruch Ziemi, doba będzie trwała 27 dni

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.