Pierwsza działka gry za darmo. Polski Drug Dealer Simulator udostępniony przed premierą

06.04.2020 13:55
Pierwsza działka gry za darmo. Polski Drug Dealer Simulator udostępniony przed premierą Fot. materiały prasowe Byterunners Game Studio

Jeśli mieliście wątpliwości, czy polski Symulator Dilera Narkotyków poprawnie oddaje niuanse branży, to najnowszy pomysł twórców powinien je rozwiać. Jak nakazują dobre praktyki biznesowe, pierwsza działka Drug Dealer Simulator została udostępniona za darmo.

Epidemia COVID-19 sprawiła, że rośnie liczba osób chcących odpocząć od smutnej, szarej rzeczywistości w wirtualnych światach. Branża gier zachęca do pozostawania w domu podsuwając coraz ciekawsze tytuły, dzięki którym można się na kilka godzin zapomnieć.

Ukojenia można szukać na przykład prowadząc szpital i rozprawiają się bez litości z wszystkimi dziwnymi chorobami, jakie przyniosą do placówki pacjenci. Po opanowaniu epidemii satysfakcja gwarantowana.

Przeczytaj także

Także Drug Dealer Simulator pozwala wcielić się profesję, z którą większość z nas w prawdziwym życiu nie będzie miała styczności: w sprzedawcę narkotyków. Twórcy tytułu poinformowali, że zgodnie z zasadami sztuki pierwsza działka gry jest za darmo.

Drug Dealer Simulator: Free Sample. Pierwsza działka gry za darmo

Drug Dealer Simulator zapowiada się intrygująco:

Drug Dealer Simulator to pierwszoosobowy symulator handlarza „dragów” składający się z wielu zróżnicowanych mechanik. Można tu przygotowywać działki, handlować nimi na ulicach, powiększać swoją strefę wpływów, tworzyć dziuple i kryjówki, dbając o ich odpowiednie zakonspirowanie, a nawet wyposażenie. Bazując na popularnych dziełach popkultury i dealerskich doświadczeniach Małolata, przygotowaliśmy grę, która wiernie oddaje atmosferę i niebezpieczeństwa tego biznesu, a nie tylko biernie symuluje podstawy „dilerki”. Tylko do ciebie zależy, czy zostaniesz w grze honorowym „przedsiębiorcą” czerpiącym maksimum korzyści ze sprytnego operowania na czarnym rynku, czy zwykłym bandziorem, który bez skrupułów wykorzystuje wszystko i wszystkich w drodze na narkotykowy szczyt.

Drug Dealer Simulator: Free Sample to darmowa działka gry, dzięki której można zakosztować smaku pierwszych kroków nielegalnej działalności. Grać można do osiągnięcia 8. poziomu postaci prowadzonego handlarza.

Drug Dealer Simulator zadebiutuje na platformie Steam 16 kwietnia 2020 roku. Znacznie dłużej trzeba będzie poczekać na grę, która już po pierwsze zapowiedzi wzbudziła jeszcze większe kontrowersje: Human Farm.

Zobacz także: Polacy robią symulator ubojni ludzi. Będziemy hodowani na mięso przez świnie [WIDEO] 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.