Pierwszy gameplay gry z uniwersum "Szybkich i wściekłych" okazał się totalną katastrofą! Fani oburzeni

29.05.2020 15:14
Pierwszy gameplay gry z uniwersum "Szybkich i wściekłych" okazał się totalną katastrofą! Fani oburzeni Fot. materiały prasowe Bandai Namco Entertainment, Namco Bandai Games America Inc.

Fani "Szybkich i wściekłych" z pewnością nie mogli się doczekać gry osadzonej w tym uniwersum. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wieści...

Gra Fast & Furious Crossroads miała zadebiutować w maju tego roku, korzystając z rozgłosy 9. odsłony filmu. Niestety, koronawirus pokrzyżował plany twórców i obie premiery zostały przesunięte. Choć film zobaczymy dopiero za rok, gra ujrzy światło dzienne już za kilka miesięcy. By podgrzać atmosferę oczekiwania, opublikowano w sieci pierwszy gameplay. W komentarzach, zamiast spodziewanych zachwytów, polała się fala hejtu.

"Szybcy i wściekli" - pierwszy gameplay okazał się porażką

Zapowiedź gry Fast & Furious Crossroads prezentuje się następująco:

Negatywne komentarze internautów skupiają się przede wszystkim na warstwie graficznej, która ich zdaniem prezentuje zastraszająco niski poziom. Pojawiły się głosy, że produkt przypomina grę na smartfona lub - w najlepszym wypadku - na PlayStation 2. Prześmiewcze wpisy sugerują, że w grafikę włożono tyle samo wysiłku, co w wymyślenie tytułu (czyli wcale) oraz, że 90% budżetu poszło na gażę Vina Diesela i oto efekt. 

Przeczytaj także

Premiera Fast & Furious Crossroads odbędzie się 7 sierpnia 2020 roku i przeznaczona będzie na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. W grze pojawią się postacie znane z filmów, w które wcielili się Vin Diesel (Dominic Toretto), Michelle Rodriguez (Letty) i Tyrese Gibson (Roman) oraz zupełnie nowe twarze o obliczach Sonequy Martin-Green ("The Walking Dead") i Asii Kate Dillon (John Wick 3"). 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.