Pies Muńka Staszczyka odmawia różaniec? "Nora jest bardzo religijna"

17.06.2022 14:04
Pies Muńka Staszczyka odmawia różaniec? "Nora jest bardzo religijna" Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wokalista T.Love, Muniek Staszczyk twierdzi, że jego pies jest wyjątkowo religijny. Suczka Nora odmawia różaniec?

Muniek Staszczyk stale mówi o swoim przywiązaniu do wartości katolickich i stwierdził, że należy do kilku "prześladowanych" w Europie grup społecznych. Gwiazdor wielokrotnie wypowiadał się publicznie o swoim nawróceniu i gorliwej wierze w Boga.

Pies Muńka Staszczyka odmawia różaniec

22 kwietnia 2022 roku światło dzienne ujrzał pierwszy od kilku lat premierowy materiał zespołu T. Love. Lider grupy, Muniek Staszczyk promował "Hau! Hau!" w wielu mediach, w tym również w programie Kuby Wojewódzkiego. Tam również padły słowa, że czuje się prześladowany.

Polecamy

Tym razem Staszczyk poszedł o krok dalej. Na Instagramie pokazał swojego psa, który jego zdaniem jest również bardzo religijny. Muzyk jest właścicielem mopsa o imieniu Nora. Jak twierdzo bardzo pobożny zwierzak nosi przy sobie różaniec.

Nora jest bardzo religijna. Grzeczny Mops! (W pyszczku ma różaniec)

 - napisał Muniek Staszczyk w opisie zdjęcia.

W lipcu 2019 roku Muniek Staszczyk doznał wylewu, a jego życie zawisło na włosku. Muzyk uważa się swoje wyzdrowienie zarówno fizyczne jak i psychiczne zawdzięcza Bogu.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.