Pies wrzucił wsteczny w samochodzie i kręcił się po ulicy przez godzinę. Ratowała go policja [WIDEO]

25.11.2019 10:12
pies w samochodzie|undefined Fot. źródło: Shutterstock

Według obserwatorów czworonóg był lepszym kierowcą niż większość mieszkańców amerykańskiego osiedla. Niestety miał problem z hamowaniem.

Max, czarny labrador, przez przypadek wrzucił wsteczny w samochodzie należącym do jego właścicielki, gdy ta na chwilę wysiadła z pojazdu. Jako że wóz był automatem, samochód ruszył i Max utknął w nim na następną godzinę, jeżdżąc w kółko do tyłu.

Pies prowadził przez godzinę samochód swojej właścicielki

Właścicielka Maxa wyszła na chwilę z samochodu w Port St Lucie na Florydzie, po tym, jak skręciła w złą uliczkę. Chwila wystarczyła, aby jej samochód ruszył z psem za kółkiem.

Przeczytaj także

Pojazd uderzył w pobliską skrzynkę na listy, a następnie wywrócił kosz na śmieci. W tym czasie została wezwana policja, która szukała sposobu na uwolnienie psa. Mimo że właścicielka miała przy sobie zapasowy kluczyk, niestety był on z wyładowaną baterią.

Ostatecznie policjantom udało się otworzyć drzwi po tym, jak wpisali kod w klawiaturę, którą podłączyli na drzwiach kierowcy.

Nikomu nic się nie stało, a pies był szczęśliwy i machał ogonem gdy wypuszczono go z samochodu.

Anna Sabol, która miała okazję, podziwiać podróż Maxa, stwierdziła, że pies radził sobie bardzo dobrze. Przez około godzinę w nic nie uderzył, dopiero potem jego ofiarą stała się skrzynka pocztowa.

Jak dla mnie to powinni mu dać prawo jazdy. Radził sobie lepiej niż niejeden ludzki kierowca.

Właścicielka obiecała wymienić zniszczoną skrzynkę. Max obiecał być dobrym chłopcem.

Zobacz także: Zobaczcie wzruszające nagranie, na którym miś koala jest ratowany z pożaru [WIDEO]

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.