Pijany kierowca audi bez prawa jazdy zderzył się z pijanym kierowcą audi bez prawa jazdy
27.10.2020 17:39
Pijany kierowca audi bez prawa jazdy zderzył się z pijanym kierowcą audi bez prawa jazdy Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/Zdjęcie poglądowe

W województwie śląskim doszło do niecodziennego wypadku. Pijany kierowca audi uderzył w innego pijanego kierowcę... audi.

W miejscowości Przystajń w województwie śląskim doszło do zderzenia dwóch aut. Nie byłoby w tym nic niecodziennego, gdyby nie kilka zbiegów okoliczności towarzyszącym zdarzeniu.

Śląskie: Zderzyli się pijani kierowcy audi bez prawa jazdy

Jak donosi klobucka.pl, przy ulicy Częstochowskiej w Przystajni doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa auta. Wstępne ustalenia wskazują na to, że jeden z kierowców podczas wyjazdu z terenu posesji, wymusił pierwszeństwo, co było przyczyną zderzenia. Jeden z pojazdów przejechał drugi pas jezdni, chodnik, a potem zjechał ze skarpy nabierając rozpędu. Zanim wylądował na drewnianym płocie, zdążył jeszcze połamać betonowe słupki.

Kierowca audi uderzył w kierowcę aud. Obaj byli pijani 

Obaj kierowcy przeżyli, a jeden z nich z urazem nogi i głowi trafił do szpitala w Częstochowie. Drugiemu udzielono pomocy na miejscu w ambulansie. Jak udało się potwierdzić portalowi polsatnews.pl, obaj kierowcy prowadzili pod wpływem alkoholu.

26-latek z pierwszego audi, który był sprawcą wypadku miał w organizmie 1,7 promila, drugi - 28-latek - 1,5 promila. Policja ustaliła również, że oboje nie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.