Pijany ksiądz oddawał mocz w miejscu publicznym. Miał powoływać się na wpływy w PiS

24.01.2021 13:39
Pijany ksiądz Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

W Gryficach aresztowano pijanego proboszcza, który miał zachowywać się agresywnie wobec policjanta.

Jak podaje superportal24.pl, 19 stycznia 2021 w Gryficach pijany ksiądz oddawał mocz w miejscu publicznym. Według doniesień, mężczyzna miał uderzyć policjantów, zaś świadkowie twierdzą, że ksiądz miał się powoływać wpływy w PiS.

Polecamy

Pijany ksiądz oddawał mocz w miejscu publicznym. Miał powoływać się na wpływy w PiS

O kontrowersyjnej sprawie napisał superportal24.pl. W Gryficach w województwie zachodniopomorskim patrol policji zauważył pijanego księdza, który załatwiał potrzeby fizjologiczne w miejscu publicznym. Policjanci kazali mu wylegitymować się, mężczyzna miał odmówić współpracy. Superportal24.pl dowiedział się od informatora, że ksiądz miał powoływać się na wpływy w PiSie i uderzyć policjanta. Mężczyzna został obezwładniony i trafił do aresztu. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet kara więzienia do trzech lat.

Polecamy

Według mediów, do aresztu trafił proboszcz parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach. Lokalne media chciały otrzymać komentarz od proboszcza, ale na razie nie otrzymały odpowiedź.

Redakcja Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.