Pił piwo w miejscu publicznym, gdy zauważył monitoring. Przeprosił i wylał trunek, nie dostał mandatu [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
26.02.2019 17:20
Pił piwo w miejscu publicznym, gdy zauważył monitoring. Przeprosił i wylał trunek, nie dostał mandatu [WIDEO] Fot. kadr z wideo

To miał być dla trzech mężczyzn z Inowrocławia wzorowy piątek, piąteczek, piątunio – i tak było do chwili, gdy zorientowali się, że raczenie się piwem na ul. Św. Ducha zostało dostrzeżone przez kamery miejskiego monitoringu. Przytomnie przeprosili za swoje nieobyczajne zachowanie, czym zmiękczyli serca strażników miejskich.

Do zdarzenia doszło w piątek, 22 lutego 2019, około godz. 21. Operator monitoringu miejskiego dostrzegł trzech młodych mężczyzn, którzy oddawali się konteplowaniu okolic ul. Św. Ducha w Inowrocławiu.

Postanowił przyjrzeć się bliżej sytuacji i skierował kamerę w stronę relaksujących się inowrocławian, z których jeden raczył się na ulic piwem.

Ruchy urządzenia zostały dostrzeżone przez jednego z mężczyzn, który błyskawicznie ocenił powagę sytuacji i zrobił coś, na co Straż Miejska nie była przygotowana. Zobaczcie sami.

Przeczytaj także

Przeprosił operatora monitoringu za picie piwa w miejscu publicznym. Straż Miejsca darowała  mandat

Prosty gest przeprosin i ofiarnego wylania złocistego trunku zadział – Straż Miejsca z Inowrocławia opatrzyła opublikowany przez siebie filmik następującym komentarzem:

Prewencyjna funkcja monitoringu miejskiego działa. W piątek ok. godz. 21.00 operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn stojących na chodniku przy ul. Św. Ducha, jeden z nich spożywał alkohol. Inny z mężczyzn w momencie kiedy zorientował się, że są obserwowani poprzez kamerę monitoringu przeprosił gestem ręki i wylał koledze piwo. Mężczyzna, który spożywał alkohol przed kamerą uniknął w ten sposób mandatu karnego w wysokości 100 zł za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

Zobacz także: >> Pilot nudził się podczas lotu, narysował na niebie dwa penisy <<

Jak widać, funkcjonariusze docenili dostrzeżenie własnej winy, pokajanie się i dobrowolne poddanie się karze w postaci utraty piwa.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.