Pilot napisał na niebie podczas lotu testowego, że mu się nudzi. I dorysował dwa penisy [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
22.02.2019 11:21
Pilot napisał na niebie podczas lotu testowego, że mu się nudzi. I dorysował dwa penisy [WIDEO] Fot. materiały prasowe

Życie pilotów testowych potrafi być nudne – gdy dostają samolot do sprawdzenia, ich zadaniem jest po prostu utrzymanie go w powietrzu przez określony czas i pozwolenie, żeby aparatura zapisała parametry pracy urządzeń. Cierpiący na brak interesujących rzeczy do robienia pilot postanowił urozmaicić sonie lot pisząc na niebie „nudzi mi się”.

Do zdarzenia doszło w Australii, podczas testowania nowego silnika. Pilot, którego zadaniem było sprawdzenie, jak jednostka poradzi sobie z kilkugodzinną pracą w warunkach nominalnego obciążenia bardzo szybko postanowił wypełnić mijające powoli nudne kwadranse.

Zaczął od klasyki – na zapisie z toru lotu, jaki obrał, widać jak narysował dwa penisy. Każdy z nich ma po kilka kilometrów długości.

Potem pilot postanowił poskarżyć się całemu światu, jak mało interesujące przypadło mu zajęcie, i wykaligrafował na niebie wyznanie „nudzi mi się”.

Przebieg lotu i proces twórczego dobierania trasy można zobaczyć na poniższym filmiku, powstałym dzięki serwisowi FlightAware.

Przeczytaj także

Pilot testowy z nudów narysował torem lotu dwa penisy

Pilot, który jest instruktorem we Flight Training Adelaide, miał za zadanie przetestować napędzany pojedynczym silnikiem śmigłowym samolot Diamond Star.

Przedstawiciele FlightAware stwierdzili, że w wydarzeniu nie widzą nic niezwykłego, ani tym bardziej zdrożnego.

Piloci od czasu do czasu lubią wykazać się kreatywnością i napiasć na niebie obrazy lub słowa. W większości przypadków jest to robione dla zabawy oraz jako fajna demonstracja umiejętności i talentu.

Zobacz także: >> W Nowym Jorku wylądował samolot ze 100 chorymi pasażerami. Czy to początek plagi zombie?  <<

Pine Pienaar, dyrektor Flight Training Adelaide, oświadczył że pilota nie spotkały z powodu kreatywnego podejścia do lotu żadne konsekwencja, gdyż „najwyraźniej mu się nudziło”.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.