Pogoda
17.08.2020 16:10

Pitbull, który uważa, że jest… kotem. Zaskakujące wybryki dorosłego psa [WIDEO]

„Jak pies z kotem” to stare powiedzenie, mające podkreślić trudne warunki wspólnego bytowania przedstawicieli dwóch różnych ras, które z pozoru powinny się nie lubić. Często zdarza się jednak, że zwierzęta szybko adaptują się do nowego środowiska. Tak było w przypadku Mako, zwanego pieszczotliwie pso-kotem, którego wybryki zawojowały właśnie Internet.

Pitbull, który uważa, że jest… kotem. Zaskakujące wybryki dorosłego psa [WIDEO]
fot. JOSH EDELSON/AFP/East News (zdjęcie poglądowe)

Bethany i Samantha Castiller założyły konto swojemu psu na Instagramie przed ośmioma tygodniami. Chciały w ten sposób zwrócić uwagę na specyficzne zachowanie swojego adoptowanego pitbulla, który tak mocno zaadaptował się do warunków domu państwa Castiller, zdominowanego przez koty, że… sam myśli, że jest jednym z nich.

Na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda Disneya? Ten użytkownik Tik Toka zwrócił uwagę szefa wytwórni i twórców z Hollywood
Na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda Disneya? Ten użytkownik Tik Toka zwrócił uwagę szefa wytwórni i twórców z Hollywood
Przeczytaj także Na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda Disneya? Ten użytkownik Tik Toka zwrócił uwagę szefa wytwórni i twórców z Hollywood

Pies, który myśli, że jest kotem

Profil na Instagramie, na którym nastolatki umieszczają wideo umieszczone wcześniej na Tik Toku, polubiło już ok. 26 tys. ludzi. Ludzi przyciąga przede wszystkim specyficzne zachowanie zwierzęcia, które mimo swojej wielkości i wagi, porusza się z kocią gracją, wskakując na sprzęty domowe, które powinny być dla niego niedostępne.

Wideo warte 9,5 mln wyświetleń

Pierwszym materiałem jest wideo, prezentujące „9,5 mln wyświetleń na Tik Toku będziemy świętować smakołykami”, na którym zobaczymy pitbulla na lodówce.

Beethoven
Beethoven
Przeczytaj także Top 14 filmów o pieskach. Wśród nich "Lassie wróć", "Beethoven" i "101 dalmatyńczyków"

Bardzo popularnym wideo jest także prezentacje stołów, krzeseł i innych powierzchni płaskich, które upodobał sobie Mako.

Czytaj także: Mieszkańcy meksykańskiego miasteczka polowali na zmiennokształtną istotę. Czy udało się ją złapać? [WIDEO].

Twój pies też tak potrafi?

Tagi: Newsy pies w samochodzie