Pitbull, który uważa, że jest… kotem. Zaskakujące wybryki dorosłego psa [WIDEO]

17.08.2020 16:10
Pitbull, który uważa, że jest… kotem. Zaskakujące wybryki dorosłego psa [WIDEO] Fot. . JOSH EDELSON/AFP/East News (zdjęcie poglądowe)

„Jak pies z kotem” to stare powiedzenie, mające podkreślić trudne warunki wspólnego bytowania przedstawicieli dwóch różnych ras, które z pozoru powinny się nie lubić. Często zdarza się jednak, że zwierzęta szybko adaptują się do nowego środowiska. Tak było w przypadku Mako, zwanego pieszczotliwie pso-kotem, którego wybryki zawojowały właśnie Internet.

Bethany i Samantha Castiller założyły konto swojemu psu na Instagramie przed ośmioma tygodniami. Chciały w ten sposób zwrócić uwagę na specyficzne zachowanie swojego adoptowanego pitbulla, który tak mocno zaadaptował się do warunków domu państwa Castiller, zdominowanego przez koty, że… sam myśli, że jest jednym z nich.

Przeczytaj także

Pies, który myśli, że jest kotem

Profil na Instagramie, na którym nastolatki umieszczają wideo umieszczone wcześniej na Tik Toku, polubiło już ok. 26 tys. ludzi. Ludzi przyciąga przede wszystkim specyficzne zachowanie zwierzęcia, które mimo swojej wielkości i wagi, porusza się z kocią gracją, wskakując na sprzęty domowe, które powinny być dla niego niedostępne.

Wideo warte 9,5 mln wyświetleń

Pierwszym materiałem jest wideo, prezentujące „9,5 mln wyświetleń na Tik Toku będziemy świętować smakołykami”, na którym zobaczymy pitbulla na lodówce.

Przeczytaj także

Bardzo popularnym wideo jest także prezentacje stołów, krzeseł i innych powierzchni płaskich, które upodobał sobie Mako.

Czytaj także: Mieszkańcy meksykańskiego miasteczka polowali na zmiennokształtną istotę. Czy udało się ją złapać? [WIDEO].

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.