Play wpłaci złotówkę na WOŚP za każdego zebranego lajka

20.12.2019 12:41
Play wpłaci złotówkę na WOŚP za każdego zebranego lajka Fot. kadr z wideo YouTube/Play

Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy do lat może liczyć na wsparcie Play. Co roku zasady zbiórki pieniędzy się zmieniają: z okazji 28. finału WOŚP operator komórkowe postanowił płacić za lajki. Jest jednak dość spory haczyk.

Jeśli zaczęliście już rozgrzewać palce przed wyruszenie na Facebooka w celu zostawiania lajków na każdym poście, jaki znajdziecie, poczekajcie chwilę. Nie o takie lajki chodzi operatorowi.

Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzyma co prawda 1 zł za każdy lajk, ale te rozdawane są przez operatora użytkownikom, którzy wykonają odpowiednią akcję w aplikacji Play24.

Przeczytaj także

Play będzie nagradzał wszystkich, którzy w czasie trwania akcji – od 12 grudnia 2019 do 12 stycznia 2020 – doładują konto na kartę lub opłacą abonament przez aplikację mobilną operatora.

Play wpłaca na WOŚP 1 zł za każdego lajka. Chce przekazać 400 000 zł

Akcję Playa tradycyjnie wspierają współpracujący z operatorem influencerzy. Internetowe gwiazdy będą publikować specjalne materiały, o ile użytkownicy sobie na to zasłużą, osiągając poszczególne progi kwotowe zbiórki.

Play przygotował niespodzianki z okazji zebrania 100 tys., 200 tys. i 400 tys. lajków. W tym ostatnim przypadku blogerzy i instagramerzy zaangażowani w akcję namalują kciukami obraz w Strefie Play podczas 28. finału WOŚP.

Zbiórkę lajków w aplikacji Play24 wspierają między innymi: 10 Minut Spokoju, Blowek, Ciocia Liestyle, Człowiek Warga, Dawid Myśliwiec, Disowskyy, Friz, Gimper, Izak, Illuminar Gaming, Jcob, Karolek, Łukasz Jakóbiak, Manoyek, Martin Stankiewicz, Naruciak, Paulina Lisie Piekło, Paulina z Mówiąc Inaczej, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, Red Lipstick Monster, Rezi, Sitr0x, Szczesliva, Szparagi, Wujaszek Liestyle i Zosia Zborowska.

Zobacz także: Znamy rozpiskę godzinową finału WOŚP 2020 na Placu Bankowym w Warszawie 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.