Play wpłaci złotówkę na WOŚP za każdego zebranego lajka

20.12.2019 12:41
lajki Play24|undefined Fot. kadr z wideo YouTube/Play

Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy do lat może liczyć na wsparcie Play. Co roku zasady zbiórki pieniędzy się zmieniają: z okazji 28. finału WOŚP operator komórkowe postanowił płacić za lajki. Jest jednak dość spory haczyk.

Jeśli zaczęliście już rozgrzewać palce przed wyruszenie na Facebooka w celu zostawiania lajków na każdym poście, jaki znajdziecie, poczekajcie chwilę. Nie o takie lajki chodzi operatorowi.

Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzyma co prawda 1 zł za każdy lajk, ale te rozdawane są przez operatora użytkownikom, którzy wykonają odpowiednią akcję w aplikacji Play24.

Przeczytaj także

Play będzie nagradzał wszystkich, którzy w czasie trwania akcji – od 12 grudnia 2019 do 12 stycznia 2020 – doładują konto na kartę lub opłacą abonament przez aplikację mobilną operatora.

Play wpłaca na WOŚP 1 zł za każdego lajka. Chce przekazać 400 000 zł

Akcję Playa tradycyjnie wspierają współpracujący z operatorem influencerzy. Internetowe gwiazdy będą publikować specjalne materiały, o ile użytkownicy sobie na to zasłużą, osiągając poszczególne progi kwotowe zbiórki.

Play przygotował niespodzianki z okazji zebrania 100 tys., 200 tys. i 400 tys. lajków. W tym ostatnim przypadku blogerzy i instagramerzy zaangażowani w akcję namalują kciukami obraz w Strefie Play podczas 28. finału WOŚP.

Zbiórkę lajków w aplikacji Play24 wspierają między innymi: 10 Minut Spokoju, Blowek, Ciocia Liestyle, Człowiek Warga, Dawid Myśliwiec, Disowskyy, Friz, Gimper, Izak, Illuminar Gaming, Jcob, Karolek, Łukasz Jakóbiak, Manoyek, Martin Stankiewicz, Naruciak, Paulina Lisie Piekło, Paulina z Mówiąc Inaczej, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, Red Lipstick Monster, Rezi, Sitr0x, Szczesliva, Szparagi, Wujaszek Liestyle i Zosia Zborowska.

Zobacz także: Znamy rozpiskę godzinową finału WOŚP 2020 na Placu Bankowym w Warszawie 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.