PlayStation 4 reklamuje się Cyberpunkiem 2077 [WIDEO]

09.09.2019 10:54
Cyberpunk 2077|undefined Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

Konsola PlayStation 4 ma już swoje lata i Sony przygotowuje się powoli do wypuszczenia sprzętu następnej generacji. Zanim do tego dojdzie, gracze będą mogli zagrać na PS4 w całkiem sporo nowych gier. Między innymi w Cyberpunka 2077 i w The Last of Us 2.

Debiut rynkowy PlayStaion 4 miał miejsce w listopadzie 2013 roku. Sprzęt liczy sobie więc już dobre 6 lat, co w przypadku komputerów PC oznaczałoby, że o graniu na nim można co najwyżej pomarzyć.

PS4, jak na staruszka, trzyma się jednak mocno. Owszem, szykowane na konsolę gry (nawet na PlayStation 4 Pro) zaczynają odstawać wizualnie od możliwości współczesnych topowych komputerów gamingowych, Sony uspokaja jednak konsolowców, że przed nim wciąż jeszcze wiele zabawy.

Przeczytaj także

W nowym zwiastunie, jak na razie upublicznionym w Korei, japońska korporacja kusi graczy pokazując największe hity, w jakie można będzie zagrać na PlayStation 4 w najbliższej przyszłości. Przypomniano także o przebojach, w które szanujący się powinien po prostu zagrać.

Cyberpunk 2077 i The Last of Us 2 promują PlayStation 4 [WIDEO]

Pojedynek pomiędzy konsolami obecnej generacji, toczony między PlayStation 4 a Xboksem One, wygrał sprzęt Sony. Na PS4 pojawiło się dużo hitów na wyłączność, dzięki czemu korporacji udało się namówić na zakup sprzętu ponad 100 mln osób na całym świecie.

Wśród tytułów dostępnych tylko na PlayStation 4 znalazły się między innymi Days Gone, Detroit: Become Human, Marvel's Spider-Man i God of War. Ten ostatni tytuł został grą roku 2018 według Czytelników Antyradio.pl, wygrywając nawet (po raz pierwszy w historii) z Wiedźminem 3.

Przeczytaj także

Oprócz pokazywaniu tytułów, które już teraz mogą cieszyć graczy PS4, Sony pokazało przedsmak premier, jakich można spodziewać się w nadchodzących miesiącach.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów jest tworzony przez CD Projekt RED Cyberpunk 2077. Sony postanowiło pochwalić się tytułem, mimo że podczas targów E3 prezentowany był on na konferencji Microsoftu.

Polska superprodukcja to tylko część nadchodzących atrakcji dla graczy PS4. Zagrać można będzie w Death Stranding, The Last of Us 2, a także w Star Wars Jedi: Fallen Order, Elden Ring, Call of Duty: Modern Warfare i Watch Dogs: Legion.

Sony chwaliło się także wcześniej, że na PlayStation 4 zagrać można będzie w Dying Light 2.

Zobacz także: Dying Light 2 zachwyca na nowym gameplayu 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.