PlayStation Plus na czerwiec 2020. Dwa wielkie hity dla fanów strzelanek

28.05.2020 19:11
PlayStation Plus na czerwiec 2020. Dwa wielkie hity dla fanów strzelanek Fot. materiały prasowe Activision

W maju 2020 Sony postawiło na zapewnienie subskrybentom PlayStation Plus rozrywki dla osób lubujących się w budowaniu. Z darmowych gier na czerwiec 2020 ucieszą się osoby, które we krwi mają destrukcję.

Tworzenie prężnie rozwijającego się miasta czy zbieranie owoców pracy na roli potrafi wciągnąć na długie godziny. Można było się o tym przekonać, grając w Cities: Skyline oraz Farming Simuator 19, rozdane w prezencie właścicielom PlayStation 4 opłacającym abonament PS Plus.

Pacyfistyczna rozrywka nie dla wszystkich działa jako odskocznia od frustrującego świata epidemii, dlatego też Sony na następny miesiąc przygotowało gry z zupełnie innej bajki. Jeszcze w maju można było pobać sobie awansem Call of Duty: WWII, teraz zaś poznaliśmy, jaki wystrzałowy tytuł będzie partnerem hitu w PlayStation Plus na czerwiec 2020.

Przeczytaj także

Jest na co czekać: gracze będą mogli wyżywać się na przeciwnikach cofając się w czasie do II wojny światowej, lub dokonując ogromnego skoku do odległej galaktyki dawno, dawno temu.

Call of Duty: WWII i Star Wars Battlefront II za darmo w PlayStation Plus na czerwiec 2020

Call of Duty: WWII miłośnikom strzelanin nie trzeba przedstawiać. Gra przenosi nas do mrocznych czasów ostatniego światowego konfliktu, w ramach którego możemy wykonywać misję popychające fabułę naprzód lub też wskoczyć na wirtualne pole bitwy i zmierzyć się z graczami z całego świata.

Zapierająca dech w piersiach gra, która na nowo przedstawia batalie II wojny światowej. Każdy z graczy będzie miał możliwość doświadczenia klasycznych starć Call of Duty, więzi braterstwa i niebezpiecznej natury walk przeciw tyranii światowego mocarstwa. Call of Duty: WWII zapewnia niesamowite wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze wieloosobowej i w trybie zombie. To doskonała okazja dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus na walkę w miejscach, w których wybuchały historyczne powstania ruchu oporu.

Star Wars Battlefront II z kolei będziemy mogli prześledzić, co działo się w Imperium bezpośrednio po śmierci Imperatora Palpatine’a, a także wziąć udział w wielkich bitwach osadzonych w uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

Druga część cieszącego się ogromną popularnością Battlefront to tytuł, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Każdy z nich będzie mógł spróbować swoich sił we władaniu mieczem świetlnym. To także wyjątkowa okazja na zadebiutowanie jako pilot maszyny kroczącej AT-ST w trakcie przedzierania się przez gęstą dżunglę Yavin 4. Lub wcielenie się w Iden, żołnierza elitarnych sił specjalnych Imperium.

Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 2 czerwca 2020, od godziny 11:00. Do tego czasu można odebrać darmowe gry prezentowane subskrybentom PS Plus w maju.

Zobacz także: Klapki Kubota w PlayStation Plus. Nowa promocja dla właścicieli PS4 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.