PlayStation Plus na grudzień 2019. Gry warte 288 zł w prezencie

27.11.2019 14:19
Titanfall 2|undefined Fot. materiały prasowe Respawn Entertainment

Titanfall 2 i Monster Energy Supercross – The Official Videogame: takie podarunki zaoferuje Sony w grudniu 2019 roku subskrybentom PlayStation Plus. Plotki o rozdawaniu God of War się nie potwierdziły.

Nadzieje graczy na otrzymanie za darmo najlepszej gry 2018 roku, czyli God of War, zostały rozbudzone gdy klika osób zaobserwowało oznaczenie gry w sklepie jako „darmowej z PS Plus”. W sieci pojawiły się nawet zrzuty ekranu z takimi informacjami.

Wszystko wskazywało co prawda na to, że była to po prostu usterka systemu obsługującego PS Store i Sony nie zrezygnuje z zysków, jakie może przynieść sprzedaż cenionego tytułu (tym bardziej, że God of War stał się jedną z gwiazd wyprzedaży gier z okazji Black Friday 2019), część graczy wierzyła jednak, że twórcy PlayStation 4 zdobędą się na taki gest wobec graczy.

Przeczytaj także

Na tydzień przez premierą nowej dwójki gier dostępnej dla subskrybentów PlayStation Plus za darmo poznaliśmy ich tytuły. Nie ma wśród nich God of War, jest za to inna duża produkcja: Titanfall 2. Dodatkiem jest Monster Energy Supercross – The Official Videogame.

Titanfall 2 i Monster Energy Supercross za darmo w PlayStation Plus w grudniu 2019

Titanfall 2 to kontynuacja ciekawej gry o ratowaniu świata dzięki olbrzymim mechom bojowym. Gra została wydana w 2016 roku.

Przejmij kontrolę nad potężnymi Tytanami w strzelance sci-fi FPS firmy Respawn Entertainment. Zdobywaj coraz wyższą pozycję jako osamotniony za linią wroga strzelec milicji Jack Cooper, który odkrywa Tytana klasy Vanguard. Poznaj więź, która łączy Pilota i Tytana biorących udział w nieplanowanej przez nich misji.

Dołącz do innych graczy w trybie online i korzystaj z szybkich taktycznych trybów dla wielu graczy, pełnych akrobacji, unikalnych Tytanów i niszczycielskich umiejętności. Wybierz jedną z wielu Tytanów, którzy pasują do Twojego stylu gry, niezależnie od tego, czy lubisz walkę na krótki dystans, ostrzał z większej odległości za pomocą niszczycielskich broni, czy też niszczenie wszystkiego w zasięgu wzroku przy użyciu ognia.

Druga z darmowych gier, Monster Energy Supercross – The Official Videogame, to propozycja dla fanów sportu motorowego.

Weź udział w wyścigach motocyklowych w trybie Monster Energy Supercross Season zawierającym ponad 80 oficjalnych marek i 300 elementów, które pozwolą Ci spersonalizować zarówno kierowcę, jak i motocykl.

Graj jako oficjalni motocykliści jeżdżący motocyklami 250SX i 450SX na oficjalnych torach i walcz o miejsce na szczycie tabeli liderów (lub gryź piach), rywalizując w trybach kariery i dla wielu graczy.

Uwolnij swoją wyobraźnię i stwórz swój wymarzony stadion, korzystając z potężnego edytora tras. Twórz i ścigaj się na swoich dziełach, udostępniaj je znajomym online i pobieraj unikalne trasy innych graczy.

Gry Titanfall 2 i Monster Energy Supercross będą dostępne za darmo dla subskrybentów usługi PlayStation Plus od 3 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Najlepsza gra 2018 roku za darmo w PlayStation Plus? Wpadka Sony mogła zdradzić wielką niespodziankę

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.