Pogoda
31.10.2019 15:22

PlayStation Plus na listopad 2019. Dwa duże hity za darmo

Tradycyjne prezenty dla subskrybentów usługi PlayStation Plus zapowiadają się w listopadzie 2019 całkiem smakowicie: Sony będzie rozdawać Nioh oraz Outlast 2.

Nioh
foto: materiały prasowe Sony

Gratisy prezentowane graczom przez producenta PlayStation osładzają właścicielom konsol konieczność płacenia abonamentu za możliwość grania w internecie. Koszt subskrypcji pokrywa między innymi koszt utrzymania serwerów.

Sony nie zdradza oczywiście, ile kosztuje finansowanie infrastruktury dla pond 100 mln użytkowników, można jednak się domyślać, że nie są to wcale małe kwoty.

playstation 5
playstation 5
Przeczytaj także Wiemy, kiedy trafi do nas PlayStation 5. Oficjalna informacja od Sony

PlayStation Plus na listopad 2019 przynosi dwa całkiem spore hity: Nioh oraz Outlast 2.

PlayStation Plus na listopad 2019. Nioh i Outlast 2 za darmo dla subskrybentów

Oba tytuły, które będzie można za darmo przypisać do swojej biblioteki, powstały w 2017 roku. Lepsze noty zdobył Nioh, oczarowując graczy japońskim klimatem.

"

Wymagająca gra typu RPG ucieszy przede wszystkim fanów japońskich produkcji. Wszyscy gracze przeniosą się do krainy ogarniętej wojną domową, w której na każdym kroku czają się potężni przeciwnicy. Oprócz zaawansowanych technik sterowania, do ich pokonania potrzebne są przede wszystkim cierpliwość i odpowiednie zapoznanie się z przeciwnikiem. Gra zasługuje również na uwagę, ze względu na Metascore na poziomie 88. "

Outlast II z kolei koncentruje się na eksploracji przerażających mroków ludzkiego umysłu.

"

W tej grze typu survival horror każdy z graczy ma możliwość wcielić się w rolę kamerzysty Blake’a Langermanna. Razem ze swoją żoną Lynn są dziennikarzami śledczymi, próbującymi odkryć bardzo niebezpieczną historię. Akcja rozgrywa się niedaleko terenów otaczających Wielki Kanion, a głównym zadaniem jest rozwiązanie zagadki o tajemniczej śmierci ciężarnej kobiety. "

Gry Nioh i Outlast 2 będą dostępne za darmo dla subskrybentów PlayStation Plus od 5 listopada 2019 od godz. 11:00.

Zobacz także: Polska stała się 4. największym eksporterem gier na świecie 

Z której gry jesteście bardziej zadowoleni?

Tagi: Gry Playstation