PlayStation Plus na luty 2020. 5 dużych hitów wartych 518 zł za darmo!

30.01.2020 12:09
Bioschock|undefined Fot. materiały prasowe 2K

To może być jeden z najlepszych zestawów darmowych gier dla subskrybentów PlayStation Plus w historii. W lutym 2020 bez dodatkowych opłat można będzie dodać do biblioteki łącznie 5 znakomitych gier: BioShock: The Collection, Firewall Zero Hour oraz The Sims 4.

Sony przygotowując się do zapowiedzianej na koniec 2020 roku premierę PlayStation 5 coraz bardziej rozpieszcza użytkowników konsoli obecnej generacji. W styczniu 2020 osobom z aktywnym PS Plus rozdawał Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a.

Wcześniej korporacja prezentowała The Last of Us Remastered, odświeżoną wersję gry uznawaną w plebiscytach za najlepszą konsolową produkcję ostatnich 10 lat.

Przeczytaj także

Prawdziwy gest Sony pokazało zapowiadając gry, jakie subskrybenci PlayStation Plus będą mogli odebrać za darmo w lutym 2020 roku. Tym razem jest to aż 5 różnych tytułów.

BioShock: The Collection, The Sims 4 i Firewall Zero Hour za darmo w PlayStation Plus na luty 2020

BioShock: The Collection, The Sims 4 i Firewall Zero Hour to gry oferowane przez Sony w ramach PS Plus na luty 2020. Pierwsze dwa tytuły to prawdziwe hity sprzedażowe, trzeci to strzelanka określana często jako „Counter-Strike dla VR”.

BioShock: The Collection zawiera trzy części wyjątkowej serii gier: BioShock, BioShock 2 i BioShock Inifnite. W komplecie jest także dodatek Columbia's Finest.

BioShock to strzelanka pełna niezwykle oryginalnej broni i wymagająca korzystania z nowych taktyk. Gracze mają do dyspozycji cały arsenał - od rewolwerów po granatniki i wyrzutnie środków chemicznych. Dodatkowo, istnieje możliwość modyfikacji genetycznej DNA, w celu stworzenia najbardziej zabójczej broni: siebie. Ta unikatowa kolekcja pozwala poznać nagradzaną serię studia 2K. BioShock: The Collection ponownie opowiada epickie przygody w świecie BioShock w przepięknie odtworzonej grafice 1080p.

The Sims 4 to gra, której nie trzeba przestawiać. Symulacja życia potrafi wciągać nawet bardziej, niż przeżywanie go w rzeczywistości i znana jest z przyciągania przed ekran dużej liczby kobiet.

Gra studia Electronic Arts pozwala puścić wodze wyobraźni i stworzyć wyjątkowy świat Simów, który wyraża każdego gracza! Bogactwo opcji umożliwia dostosowywać najdrobniejsze szczegóły dotyczące Simów, ich domów i nie tylko. Wszyscy gracze mogą korzystać z różnorodności dostępnych Simów, zmieniając ich wygląd, dynamiczną osobowość i życiowe aspiracje. W trybie budowania można zaprojektować i zbudować idealne domy dla swoich Simów. Gra pozwala również podróżować między lokacjami, odkrywać piękne, wyjątkowe otoczenia i odwiedzać urzekające lokale. Gracze kształtują także bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, wpływając na ich związki i kariery. Każdy może szukać nowych inspiracji w Galerii, dzięki której możesz dodawać do swojej gry zawartość tworzoną przez społeczność graczy lub udostępniać światu własne dzieła.

Firewall Zero Hour to pierwsza gra PSVR prezentowana przez Sony graczom PS4. Być może to znak, że wirtualna rzeczywistość jest już postrzegana jako normalne środowisko do gry, a nie tylko ciekawostkę na przyszłość.

Firewall Zero Hour to strategiczny FPS, w którym gracze muszą korzystać z pracy zespołowej i arsenału sprzętu, aby zdobyć lub zabezpieczyć bazę danych z cennymi informacjami. W tej dynamicznej grze drużynowej liczy się przede wszystkim współpraca. Wybierać można spośród 12 doświadczonych najemników charakteryzujących się unikatowym uzbrojeniem, które można ulepszać wraz z rozwojem profilu gracza. Najnowszy tytuł studia First Contact Entertainment wykorzystuje w pełni moc PlayStation VR i rzuca graczy w sam środek każdej operacji, z widokiem w 360 stopniach na całą strefę walk. Dzięki dźwiękowi 3D można usłyszeć każdy ruch wroga, a pełna wolność poruszania się pozwoli szybko realizować założone decyzje taktyczne. Aby zyskać jeszcze większą przewagę na polu bitwy gracze mogą skorzystać z precyzyjnego śledzenia kontrolera celowniczego PlayStation Aim i odpowiednio wymierzyć każdy strzał.

Łączna wartość BioShock: The Collection, The Sims 4 i Firewall Zero Hour według cen z PSN to 518 zł. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 4 lutego 2020, od godziny 11:00.

Zobacz także: PlayStation 5 – Sony podsumowało wszystkie informacje na temat nowej konsoli 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.