PlayStation Plus na październik 2019. Jest wielki hit!

25.09.2019 09:56
The Last of US|undefined Fot. materiały prasowe Sony

Na taki zestaw gier rozdawanych w prezencie czekali abonenci PlayStation Plus. Sony podgrzewa atmosferę przez nadchodzącą premierą The Last of Us II, rozdając zremasterowaną pierwszą część gry.

The Last of Us pojawił się na konsolach jeszcze w czasach PlayStation 3. Błyskawicznie stała się hitem, zbierając entuzjastyczne recenzje i zyskując zagorzałych fanów.

Jej kontynuacja to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Studio Naughty Dog po długim milczeniu pokazało właśnie oficjalny zwiastun The Last of Us II i zdradziło datę premiery.

Przeczytaj także

Oprócz przejmującej opowieści o przetrwaniu w PlayStation Plus znalazła się także gra z zupełnie innej beczki – symulator baseballa.

PlayStation Plus na października 2019: The Last of Us Remastered i MLB The Show 19

The Last of US jest laureatem ponad 200 nagród za grę roku. Gracze zakochali się w postapokaliptycznej, pełnej akcji przygodzie.

W złowrogim, postapokaliptycznym świecie Joel i Ellie, którzy spotkali się w tragicznych okolicznościach, muszą na sobie polegać, by przetrwać ogromnie niebezpieczną podróż przez to, co zostało z USA.

Jeśli jeszcze nie znacie tego tytułu, to powinniście koniecznie w niego zagrać. Sony liczy, że The Last of Us Remastered narobi wam apetytu na drugą część gry, a tym którzy grali przypomni, na jakie emocje mogą liczyć w nowej odsłonie.

MLB The Show 19 w porównaniu do The Last of US Remastered nie wygląda szczególnie atrakcyjnie. Gra z oficjalną licencją Major League Baseball pozwala przeżyć karierę zawodowego gracza, pokazując sportowe wzloty i upadki w trybie fabularnym.

Fanów baseballu ucieszy fakt, że mecze rozgrywane są na dokładnie odwzorowanych, rzeczywistych stadionach amerykańskich drużyn.

Weź udział w niesamowitym pojedynku baseballowym pomiędzy pałkarzem a miotaczem. Rozegraj szybki mecz, zanurz się w pełnym trybie RPG lub zmierz się z graczami z całego świata w rywalizacji online, wcielając się w obecne i przeszłe legendy MLB. Poznaj najlepszą stronę baseballu. Witaj w The Show.

Subskrybenci usługi PlayStation Plus będą mogli dodać The Last of US Remastered i MLB The Show 19 do swojej biblioteki gier od godz. 11:00 1 października 2019 roku. Przed tą datą wciąż można jeszcze skorzystać o oferty na wrzesień – Sony przygotowało dwie dobre gry dla dojrzałych odbiorców.

Zobacz także: PlayStation Plus na wrzesień 2019. Hity warte 320 zł za darmo 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.