PlayStation Plus na sierpień 2019. Gry warte niemal 500 zł za darmo

31.07.2019 18:06
Sniper Elite 4|undefined Fot. materiały prasowe Rebellion

Sony zdradziło, jakie gry otrzymają w prezencie w sierpniu 2019 roku subskrybenci usługi PlayStation Plus. Do biblioteki można będzie dodać za darmo symulator snajpera oraz futurystyczną grę wyścigową.

W lipcu 2019 doszło do sporego zamieszania związanego z usługą PlayStation Plus. Sony bez słowa wyjaśnienia podmieniło zapowiedzianego jaką jedną z darmowych gier PES-a 209 na Detroit: Become Human.

Czy podobne zagranie zobaczymy także w sierpniu? Jest to mało prawdopodobne, jako że Sony po takiej wpadce zapewne wiele razy upewniało się, czy będzie w stanie zrealizować zapowiedź.

Przeczytaj także

W sierpniu 2019 posiadacze PlayStation 4 i wykupionej usługi PlayStation Plus będą mogli dodać za darmo do swojej biblioteki dwie gry, które swoją premierę miały w 2017 roku. Będzie to wyścigówka WipEout Omega Collection oraz tytuł przedstawiający trudny fach snajpera: Sniper Elite 4.

PlayStation Plus na sierpień 2019. WipEout Omega Collection i Sniper Elite 4 za darmo

Sierpniowe prezenty w PlayStation Plus w regularnej sprzedaży kosztują łącznie na niemalże 500 zł. Tyle trzeba byłoby wydać na WipEout Omega Collection i Sniper Elite 4, gdyby chcieć kupić je w PlayStation Store.

WipEout Omega Collection to kompilacja atrakcji znanych z serii futurystycznych wyścigów.

Przecinaj powietrze, gnając na złamanie karku w napędzanych adrenaliną wyścigach, które możesz wygrać lub przegrać w okamgnieniu. Ścigaj się na 26 torach, również w przeciwnych kierunkach, zasiądź za sterami 46 unikatowych statków i skorzystaj z 9 trybów gry z ulubionych przez graczy tytułów - WipEout HD Fury i WipEout 2048. Możesz nawet pilotować zupełnie nowy, unikatowy statek. Ostre jak brzytwa zakręty, karkołomne pętle i nagłe obniżenia sprawdzą twoje umiejętności, a ty będziesz uwalniać bomby, miny i pociski w kierunku rywali w zaciekłej walce o pierwsze miejsce.

Sniper Elite 4 pozwoli wziąć udział w walkach II wojny światowej i wyzwalać Europę spod panowania nazistów.

Odkryj niespotykaną swobodę w największej i najbardziej zaawansowanej grze snajperskiej osadzonej w realiach II Wojny Światowej. Czekają na Ciebie taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których będziesz wyzwalać Włochy z rąk faszystów. Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne musi walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu, aby zwalczyć nowe, przerażające niebezpieczeństwo zagrażające planowanej ofensywie alianckiej w Europie.

 WipEout Omega Collection oraz Sniper Elite 4 można będzie dodać za darmo do biblioteki gier od 6 sierpnia 2019 roku od godzi. 11:00. Można w nie grać dopóki ma się aktywny abonament PlayStation Plus.

Microsoft w ramach Games with Gold w sierpniu 2019 roku oferuje dwa wielkie przeboje: Gears of War 4 i Forza Horizon 6.

Zobacz także: Wielkie hity w Games with Gold na sierpień 2019. Najlepszy zestaw gier w historii?

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.