PlayStation State of Play: Mortal Kombat 11, Days Gone i Crash Team Racing zmierzają na PS4

Michał Tomaszkiewicz
26.03.2019 10:52
PlayStation State of Play|undefined Fot. kadr z wideo

Sony pochwaliło się tytułami, które już niedługo trafią do graczy PlayStation 4. Bardzo duży nacisk położono na gry VR – zestawy Virtual Reality dla PS4 sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Jakich premier można spodziewać się w kwietniu 2019 roku?

Nie wiadomo jeszcze, czy Tony Stark przeżyje wydarzenia filmu „Avengers: Endgame” – nawet jeśli zabraknie go w kinowym uniwersum, to posiadacze PS4 będą mogli wcielić się w Iron Mana osobiście dzięki VR. Wystarczy założyć hełm, żeby znaleźć się w wirtualne zbroi i zobaczyć na własne oczy, czy bycie superbohaterem jest fajne.

Iron Man VR to pierwszy z pokazanych tytułów na PlayStation VR – gracze mogą też spodziewać się No Man's Sky Beyond, czyli rozbudowanej aktualizacji gry, która elementy wirtualnej rzeczywistości wprowadzi całkowicie za darmo.

Młodsi gracze mogą zainteresować się Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted. W horrorze trzeba będzie przetrwać widziane z nowej perspektywy epizody, można będzie także spróbować swoich sił w zupełnie nowych wyzwaniach.

Dla dojrzalszych odbiorców przygotowano Blood and Truth – grę akcji, w której wcielamy się w agenta specjalnego i walczymy z tłumami groźnych przeciwników. Sony pokazało ponadto urywki gier VR, które mają potencjał na dostarczenie niewinnej, niezobowiązującej zabawy:

  • Minimech
  • Jupiter and Mars
  • Trover Saves the Universe
  • Everybody's Golf VR
  • Table of Tales
  • Vacation Simulator
Przeczytaj także

PlayStation State of Play: najlepsze gry na kwiecień 2019

Sony nie zapomniało na szczęście o graczach, którzy wolą tradycyjne gry. Kwiecień zapowiada się interesująco – zapowiedziano premierę Days Gone (gra na wyłączność dla PS4), a także Mortal Kombat 11 czy Crash Team Racing: Nitro Fueled.

Sporo czasu poświęcono Concrete Genie - grze, w której używa się specjalnego pióra do rysowania stworzeń pomagających w walce z mrokiem. Wariacja na temat „Zaczarowanego ołówka” pojawi się na konsolach na jesieni 2019 roku.

Zdecydowanie krócej trzeba będzie czekać na ReadySet Heroes – zręcznościówkę dla maksymalnie czterech graczy, która zdaniem Sony ma szansę stać się hitem imprez. Zwieńczeniem każdej rozgrywki mają być pojedynki pomiędzy graczami – zostać może tylko jeden.

Zobacz także: >> Sony PlayStation Classic – pudełko zwane nostalgią [TEST] <<

PlayStation State of Play pokazano również Observation – rozrywający się na stacji kosmicznej thriller, w którym zmaga się z tajemnicą awarią systemów, próbując przeżyć i rozwikłać mroczną tajemnicę.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.