PlayStation pokazało swoje darmowe gry na maj 2021 w ramach PS+. Są hity

29.04.2021 13:00
PlayStation pokazało swoje darmowe gry na maj 2021 w ramach PS+. Są hity Fot. CHARLY TRIBALLEAU/AFP/East News

Sony oficjalnie poinformowało, jakie gry zostaną dodane do majowej oferty PlayStation Plus. Wśród nich spory hit, a także popularne i dobrze oceniane mniejsze gry.

PlayStation Plus - oto darmowe gry na maj 2021 roku

Sony podało informację na temat gier z PlayStation Plus na maj 2021 roku. Oprócz Oddworld: Soulstorm, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników od początku kwietnia, właściciele PlayStation z wykupionym abonamentem Plus będą mogli pobrać Battlefielda V, Stranded Deep, a także Wreckfest (tylko dla użytkowników PS5).

Polecamy

Gry będą oczywiście dostępne od 4 maja 2021 roku - PS Plus ma tendencję do tego, żeby udostępniać swoje gry kilka dni po rozpoczęciu miesiąca. Jak zwykle będą dostępne przez miesiąc, a korzystać z nich będziemy mogli tak długo, jak długo mamy wykupioną subskrypcję do PS Plus.

W Battlefield V seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Gracze mogą brać udział w starciach wieloosobowych ze swoją drużyną w Wielkich Operacjach i w kooperacyjnym trybie Sił Połączonych lub poznać jednoosobowe Opowieści Wojenne. Walcząc w niesamowitych miejscach na całym świecie, możecie cieszyć się "największą i najbardziej wciągającą grą z serii" - patrząc na opinie graczy, to raczej nie jest prawda, ale tragiczna też nie jest.

Polecamy

Stranded Deep to survival osadzony na Pacyfiku. Nurkuj i przemierzaj ląd w poszukiwaniu materiałów do budowy niezbędnych do przetrwania narzędzi, broni i schronienia. Zachowaj czujność: głód, pragnienie i warunki pogodowe działają na Twoją niekorzyść w starciu ze zgubnymi żywiołami i niebezpiecznymi stworzeniami Pacyfiku. 

Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy! Te i inne niepowtarzalne chwile, okraszone wiernie oddanymi zasadami fizyki, przeżyjesz tylko w grze Wreckfest, stworzonej przez legendarne studio Bugbear – twórców FlatOut 1 i 2 (to porządne gry). Produkcja będzie dostępna tylko dla użytkowników PlayStation 5.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.