Pogoda
03.01.2019 16:53

PlayStation reklamuje się nadchodzącymi hitami. Wśród nich wyczekiwana polska gra

Nie ucichły jeszcze emocje po bardzo dobrym dla graczy 2018 roku, a PlayStation już podgrzewa atmosferę pokazując, jakich premier można spodziewać się w najbliższym czasie. Szykujcie portfele i planujcie urlopy.

The Last of Us II
foto: kadr z wideo

God of War, tytuł który pokazał się tylko i wyłącznie na PlayStation 4, pozamiatał w 2018 roku – Czytelnicy Antyradio.pl wybrali go na najlepszą grę roku, deklarując jego wyższość nad Red Dead Redemption 2 oraz grą wszech czasów, czyli Wiedźminem 3.

Bardzo dobre opinie zbierał także Marvel’s Spider-Man, kolejny tytuł, w który zagrać mogą tylko szczęśliwi posiadacze PS4.

Biorąc pod uwagę jak rozpieszczani byli gracze przez Sony, warto obejrzeć zwiastun, w którym pokazywane są nadchodzące premiery gier na PlayStation 4. Wśród największych hitów mających zachęcić do kupienia konsoli, żeby móc w nie zagrać, wymieniona została polska gra.

Dying Light 2 zapowiadane przez PlayStation jako hit

O Dying Light 2 z Techlandu zrobiło się głośno, gdy twórcy postanowili pokazać rozbudowaną zapowiedź oraz podzielić się koncepcją, jaka stoi za tytułem – w skrócie, szykuje się gra o zombie złożonością celującą w poziom wspomnianego już Wiedźmina 3.

Wśród gier, które zdaniem Sony zasługują na uwagę, wymieniono też Devil May Cry 5 oraz Resident Evil 2 – w oba tytuły już graliśmy i musimy przyznać, że czekamy z niecierpliwością na debiut ich pełnych wersji.

Największą z zapowiedzianych premier wydaje się być The Last of US II - Ellie bez ogródek deklaruje, że „zabije ich wszystkich”. Być może Sony daje do zrozumienia, jaką grę uważa za zabójczo dobrą w nadchodzącym roku.

Brak wzmianki o Cyberpunku 2077 nie musi oznaczać, że wyczekiwana gra CD Projekt RED nie pojawi się w 2019 roku – produkcja była anonsowana na E3 przez Microsoft i być może to właśnie podczas imprezy Xboksa padną konkretne deklaracje dotyczące daty premiery.

W co zagralibyście chętniej?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry