Playlista Spotify z najgorszymi utworami do uprawiania seksu. Przesłuchacie te utwory?

19.11.2019 13:37
kobieta słuchająca muzyki w słuchawkach|undefined Fot. materiały prasowe Pixabay

Czy wziąłeś już udział w wyzwaniu? Taki podtytuł nosi lista ponad 100 utworów, które zostały uznane za niesprzyjające igraszkom. Wśród hitów odbierających apetyt na seks znajduje się między innymi „Cotton Eye Joe” i „You Got a Friend in Me” z Toy Story.

Budowanie odpowiedniej atmosfery to podstawowe narzędzie każdego uwodziciela, stosującego swoje sztuczki podczas podrywania nieznajomych bądź też chcących przychylić nieba swojemu życiowemu partnerowi.

Muzyka potrafi ogromnie wpłynąć na nasz nastrój, nic więc dziwnego, że jej siła w roli afrodyzjaka została dostrzeżona już dawno. Nie trzeba nawet szukać daleko, żeby zainspirować się do przygotowania niezapomnianego wieczoru.

Przeczytaj także

Są jednak w sieci osoby, dla których wszystko jest zabawą i grą Nawet uprawianie seksu wbrew przeciwnościom losu w postaci utworów zabijających atmosferę i libido. Dla takich właśnie śmiałków powstała lista zawierająca utwory, które przynoszą zgubę łóżkowym igraszkom.

Playlista z najgorszymi utworami do uprawiania seksu

Łączna długość playlisty „the worst songs to have sex to” to ponad 6 godzin. Składa się na to ponad 110 utworów, które wyprowadzają z seksualnej równowagi melodią, wykonaniem bądź przesłaniem.

Zbiór opatrzony jest przewrotnym pytaniem, czy podjęło się już rzuconego wyzwania.

Wyzwania takie jak te mogą łatwo wywołać pożar w sieci. Nie ma się co jednak spodziewać, że nagrania z mierzenia się z najgorszymi utworami do uprawiania seksu zaleją internet. Oprócz oczywistych powodów ważna może być także kwestia tego, czy komuś uda się pokonać obezwładniającą moc najgorszych do uprawianie seksu utworów i przejść w trakcie ich słuchania do istoty rzeczy.

Zobacz także: Który gatunek muzyczny jest najlepszy do seksu? [WYNIKI SONDY] 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.