Pogoda
19.11.2019 13:37

Playlista Spotify z najgorszymi utworami do uprawiania seksu stała się hitem internetu

Czy wziąłeś już udział w wyzwaniu? Taki podtytuł nosi lista ponad 100 utworów, które zostały uznane za niesprzyjające igraszkom. Wśród hitów odbierających apetyt na seks znajduje się między innymi „Cotton Eye Joe” i „You Got a Friend in Me” z Toy Story.

kobieta słuchająca muzyki w słuchawkach
foto: materiały prasowe Pixabay

Budowanie odpowiedniej atmosfery to podstawowe narzędzie każdego uwodziciela, stosującego swoje sztuczki podczas podrywania nieznajomych bądź też chcących przychylić nieba swojemu życiowemu partnerowi.

Muzyka potrafi ogromnie wpłynąć na nasz nastrój, nic więc dziwnego, że jej siła w roli afrodyzjaka została dostrzeżona już dawno. Nie trzeba nawet szukać daleko, żeby zainspirować się do przygotowania niezapomnianego wieczoru.

Ta muzyka podnieca kobiety
Ta muzyka podnieca kobiety
Przeczytaj także Ta muzyka podnieca kobiety

Są jednak w sieci osoby, dla których wszystko jest zabawą i grą Nawet uprawianie seksu wbrew przeciwnościom losu w postaci utworów zabijających atmosferę i libido. Dla takich właśnie śmiałków powstała lista zawierająca utwory, które przynoszą zgubę łóżkowym igraszkom.

Playlista z najgorszymi utworami do uprawiania seksu

Łączna długość playlisty „the worst songs to have sex to” to ponad 6 godzin. Składa się na to ponad 110 utworów, które wyprowadzają z seksualnej równowagi melodią, wykonaniem bądź przesłaniem.

Zbiór opatrzony jest przewrotnym pytaniem, czy podjęło się już rzuconego wyzwania.

Inspiracją dla powstania playlisty były najwyraźniej nieudane Walentynki, gdyż spis został stworzony dwa dni po tym święcie zakochanych. Nowe utwory dodawane są systematycznie, być może po przeprowadzeniu przez autora/autorkę dokładnych testów, czy powinny się tam znaleźć.

Wyzwania takie jak te mogą łatwo wywołać pożar w sieci. Nie ma się co jednak spodziewać, że nagrania z mierzenia się z najgorszymi utworami do uprawiania seksu zaleją internet. Oprócz oczywistych powodów ważna może być także kwestia tego, czy komuś uda się pokonać obezwładniającą moc najgorszych do uprawianie seksu utworów i przejść w trakcie ich słuchania do istoty rzeczy.

Zobacz także: Który gatunek muzyczny jest najlepszy do seksu? [WYNIKI SONDY] 

Podejmiecie wyzwanie?

Tagi: Internet