Playstation 5 zostanie ogłoszone jeszcze we wrześniu?

11.09.2019 14:29
playstation 4|undefined Fot. shutterstock

Początkowo wydawało się, że we wrześniu możemy jedynie liczyć na wieści odnośnie premiery The Last of Us 2.

Zapowiedziany na początku tego tygodnia event z 24 września miał być momentem, w którym Naughty Dog i PlayStation ogłoszą datę premiery długo wyczekiwanego sequela hitu z 2013 roku "The Last of Us". Pierwsza część była jedną z najlepszych gier, jakie powstały na poprzednią generację konsol, a jej następca jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier aktualnej generacji. I jak sugerują niektórzy dziennikarze, może też być tytułem, który stanie się twarzą następnej generacji.

Jak donosi Daniel Ahmad, jeden z najlepszych insiderów rynku gier ostatnich miesięcy, PlayStation planuje jeszcze jedno ogłoszenie, które ma trafić do nas w ostatnim tygodniu września. Ahmed w przeszłości wielokrotnie docierał do informacji na temat PlayStation, które potwierdzały się w ciągu kilku następnych tygodni. Tym razem Daniel napisał na forum ResetEra o tym, ze Sony planuje więcej niż jedno wydarzenie. Niestety otrzymaliśmy od niego jedynie suchą informację, bez żadnych domysłów na temat potencjalnego powodu, jaki stałby za drugim eventem dla mediów w ciągu jednego tygodnia.

Przeczytaj także

Kiedy premiera PlayStation 5?

Od jakiegoś czasu do mediów docierają plotki na temat potencjalnej premiery PlayStation 5. Ostatnio mówiło się, że Sony planuje ogłoszenie swojego sprzętu dopiero w lutym przyszłego roku. Oprócz ogłoszenia nowej konsoli mieliśmy otrzymać wtedy również kilka nowych tytułów, a wśród nich "Ghost of Tsushima".

Jeśli "TLOU 2" miałby być jedynym dużym tytułem, który promowany będzie na obydwie platformy, wydaje się logiczne, że tuż po ogłoszeniu premiery gry szefowie Sony będą chcieli odkryć karty. Miejmy więc nadzieję, że dowiemy się, kiedy i w jakiej cenie trafi do nas piąta generacja PlayStation jeszcze w tym miesiącu.

Zobacz także:  PlayStation 4 reklamuje się Cyberpunkiem 2077 [WIDEO]

Kacper Peresada Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.