Playstation wprowadziło darmowy motyw inspirowany ruchem Black Lives Matter

20.10.2020 13:37
Playstation wprowadziło darmowy motyw inspirowany ruchem Black Lives Matter Fot. zdjęcie poglądowe/Joeri Mostmans/Shutterstock.com

Sony jest jedną z wielu firm, które w ostatnich miesiącach wsparły ruch Black Lives Matter. Teraz firma wprowadziła nowy motyw przewodni na konsole PS4, inspirowany społeczną inicjatywą.

Sony wypuściło nowy darmowy motyw przewodni dla Playstation 4, na którym widoczna jest uniesiona do góry pięść i słowa "Black Lives Matter". Dominuje kolorystyka czarno-żółta, która obecna jest nie tylko w samej tapecie, ale też w ikonach systemowych. 

Playstation 4 oferuje graczom motyw przewodni z ruchem Black Lives Matter

Motyw przewodni pojawił się w klepie PS Store kilka miesięcy po tym, gdy wiele firm z branży gier wideo pokazało swoje wsparcie dla ruchu Black Lives Matter. Wśród nich znalazło się m.in. The Pokemon Company, które przekazało 100 tysięcy dolarów na pomoc dla społecznej inicjatywy. Na razie trudno stwierdzić, czy nowy motyw na PS4 będzie dostępny przez ograniczony czas, czy wejdzie na stałe do oferty sklepu.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie motywu udostępnione przez Sony:

Przeczytaj także

Jak pewnie większość użytkowników PS4 wie, lwia część motywów dostępnych na konsoli od Sony skupia się raczej na grach wideo (w końcu to dla nich kupujemy tego typu sprzęt). Japońska firma i jej zagraniczne oddziały zaczęły jednak kilka lat temu rozszerzać opcje dostosowywania swoich urządzeń, udostępniając m.in. coroczne motywy związane z Pride Month. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.