Plot twist roku. Edyta Górniak nie wierzyła w pandemię, teraz zaśpiewa dla lekarzy na koncercie TVP

04.03.2021 16:53
Edyta Górniak Fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak weźmie udział w koncercie "Za zdrowie Pań" organizowanym przez TVP z okazji Dnia Kobiet. Na wydarzenie zaproszono lekarzy.

8 marca 2021 roku w ICE Kraków odbędzie się specjalny koncert "Za zdrowie Pań" z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie organizuje Telewizja Polska, która podkreśla, że powraca z inicjatywą po zeszłorocznym sukcesie.

Wśród gwiazd, które pojawią się na scenie, zobaczymy Rafała Brzozowskiego, grupę Boys, Joannę Moro, Gromee, Dawida Kwiatkowskiego oraz Edytę Górniak. To uczestnictwo jednej z najpopularniejszych wokalistek w Polsce wywołało największe zdziwienie. Dlaczego?

Edyta Górniak zaśpiewa na koncercie TVP "Za zdrowie Pań"

Małopolski Urząd Marszałkowski rozsyła bowiem zaproszenia na koncert w imieniu TVP do... szpitali. W wydarzeniu weźmie zatem udział spora grupa medyków. Niektórzy pamiętają pewnie wypowiedzi artystki na temat pandemii, z których jasno wynikało, że piosenkarka nie do końca wierzy w trudną sytuację, z jaką zmaga się cały świat. Najbardziej kontrowersyjnym stwierdzeniem było, że w szpitalach leżą statyści, a celem władz jest skłócenie ludzi, co przejawia się w nakazie noszenia maseczek.

Polecamy

Edyta Górniak po nagłośnieniu jej słów przez media tłumaczyła, że zostały wyrwane z kontekstu i nie miała na myśli tego, co się jej zarzuca.

Menadżer Edyty Górniak skomentował udział artystki w koncercie w rozmowie z Onetem. Mężczyzna odpowiedział na pytania redakcji bardzo dyplomatycznie:

Nie mamy wpływu na to, jak ludzie komentują różne sprawy. Pani Edyta Górniak weźmie udział w koncercie, który jest zorganizowany z okazji Dnia Kobiet.

Wiem, że pojawiło się wówczas wiele komentarzy, ale były one przeróżne. Dostaliśmy też mnóstwo dobrych opinii zwrotnych i głosów doceniających to, że Pani Edyta powiedziała szczerze to, co o tym wszystkim myśli. Wielu ludzi pisało do Pani Edyty z podziękowaniami za to, że wykazała się dużą odwagą, wypowiadając się o pewnych tematach wprost. Jeśli chodzi o mający się odbyć koncert, to szczerze przyznam, że nie widzę, jaki miałoby mieć to ze sobą związek.

Wieczorek zaznaczył, że pomysł zaproszenia na imprezę lekarzy jest bardzo dobry. Podkreślił, że należy im się specjalny ukłon za ich wysiłek i pracę. Stwierdził, że wejściówki trafiły w bardzo dobre ręce.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.