Plotek na temat odświeżonych wersji GTA jest coraz więcej. Czy mają jakiś sens?

24.05.2021 12:42
Plotek na temat odświeżonych wersji GTA jest coraz więcej. Czy mają jakiś sens? Fot. materiały prasowe/Rockstar Games

Od premiery ostatniej odsłony Grand Theft Auto minęło już prawie 8 lat. Wygląda jednak na to, że na kolejną część serii poczekamy nieco dłużej, bo Rockstar może mieć w planach odświeżenie poprzednich części serii.

Trylogia GTA powróci w wersji odświeżonej?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat odświeżonej wersji starych odsłon GTA. Spekulacje na rozpoczęły się na GTA Forums - dobre źródło przecieków dotyczących serii - gdzie kilku użytkowników (od adminów do leakerów) wysłało tajemnicze wiadomości, które wydają się być związane ze wspomnianymi trzema produkcjami. Wszystko miało się natomiast wyjaśnić w ciągu następnych 90 dni.

Polecamy

Cóż, coś może być na rzeczy - kilka dni temu Rockstar Games poinformowało, że z okazji 20-lecia GTA III szykuje również niespodzianki dla wszystkich graczy, a zwłaszcza dla fanów GTA Online. Potem Take-Two Interactive poinformowało, że zamierza wydać 21 gier do 31 marca 2022 roku, z czego sześć ma być odświeżonymi odsłonami starych gier.

Take-Two Interactive posiada dużo więcej firm, niż tylko Rockstar Games - jest również właścicielami 2K i Private Division. Dlatego też nie musi to oznaczać konkretnie odświeżonych wersji GTA - mogą być to zupełnie różne gry.

Polecamy

Z drugiej strony, te plotki, ta zapowiedź Rockstara nawiązująca do GTA III i poinformowanie o 6 odświeżonych grach sugeruje, że coś może być na rzeczy. Strzelamy, że te produkcje trafiłyby na PS5, Xboksy Series X/S i pecety, a odświeżone byłyby gry: GTA III, Vice City i San Andreas (a przynajmniej taką mamy nadzieję).

6 odświeżonych gier, które będą wydane przed 31 marca 2022 roku. Hmm, to w połączeniu z "fajnymi niespodziankami" z okazji 20-lecia GTA? Dzieją się naprawdę ciekawe rzeczy.

Oczywiście Rockstar Games i Take-Two Interactive w żaden sposób nie skomentowały tej sprawy i nie spodziewamy się, by miały to zrobić. Na razie wiemy na pewno, że GTA V/Online w wersji na PS5 i XSX zadebiutuje 11 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.