Pogoda
02.03.2020 16:00

Po 25 latach skończyła się amerykańska "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Czy polska wersja jej dorówna?

Telewizja CBS ogłosiła zakończenie produkcji programu "Judge Judy", hitowej produkcji o różnych rozprawach sądowych. W roli głównej występuje Judy Sheindlin.

Po 25 latach skończyła się amerykańska "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Czy polska wersja jej dorówna?
foto: Bartosz KRUPA/East News

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Chociaż akurat w omawianym przypadku słowo "szybko" nie pasuje aż tak bardzo. Jak podaje The Hollywood Reporter, naszedł koniec programu "Judge Judy". Produkcja była nagrywana przez 25 lat, a w sezonie telewizyjnym 2020-2021 zadebiutuje jego ostatni, 25. sezon.

Judge Judy zakończyła się po 25 latach

Sama zapowiedź pojawiła się oficjalnie w poniedziałkowym (2 marca) programie Ellen Degeneres:

"

CBS stwierdziło, że chce wykorzystać nasze odcinki ponownie. Mieli je przez 25 lat. Wiem też, że chcą sprzedać kilka naszych sezonów. Ale nie jestem zmęczona, więc już za rok zobaczycie program "Judy Justice". "

dron
dron
Przeczytaj także Mężczyzna wleciał dronem do więzienia. Twierdził, że szukał swojego chihuahua, którego porwał rumuński cyrk

"Judy Justice" to nowy program, który również będzie prowadzony przez Judy Sheindlin, chociaż na razie nie wiadomo, gdzie, ani kiedy zostanie wyemitowany. Dzięki programowi "Judge Judy", Sheindlin jest najlepiej zarabiającą osobowością telewizyjną w USA, a także pewnie i na świecie - jej stawka wynosi około 47 milionów dolarów rocznie.

Programem tym inspirowali się twórcy "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej", która była emitowana w latach 2005-2011, a potem powróciła w 2019 roku na antenę telewizji TVN. 

Czy sędzia Wesołowska dorówna stażem Judge Judy?