Pogoda
13.01.2017 18:53

Pobierz aplikację WOŚP i zobacz, gdzie gra Orkiestra

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już w niedzielę 15 stycznia 2017 roku - z oficjalną aplikacją można zobaczyć wszystkie wydarzenia związane z 25. Finałem.

Pobierz aplikację WOŚP i zobacz, gdzie gra Orkiestra
foto: zrzut ekranu

Program dostępny jest na smartfony z Androidem w sklepie Google Play oraz na iPhone'y w App Store. Jest bezpłatny i dostępny dla każdego.

Dzięki aplikacji WOŚP otrzymujemy dostęp do aktualnych statystyk finału - wystarczy jeden rzut oka żeby zobaczyć, ile pieniędzy udało się już zebrać Orkiestrze.

Pokazywana jest także liczba odsłon teledysku przygotowanego dla Orkiestry przez Play - każda odsłona tego dzieła to dodatkowe pieniądze dla WOŚP wypłacane przez operatora. Można więc wesprzeć akcję nawet w tej chwili - wystarczy tu kliknąć i włączyć odtwarzanie.

Wynik ten można będzie poprawić wprost z poziomu aplikacji wysyłając SMS-a Premium lub korzystając z płatności PayU - tych samych, których używa serwis Allegro. Co więcej - w taki sposób można wspierać WOŚP nie tylko w trakcie trwania finału, ale przez cały rok.

foto: zrzut ekranu

Dzięki programowi będziemy mogli ponadto zapoznać się z aktualnościami publikowanymi przez Fundację - są to informacje ważne zarówno dla wolontariuszy, jak i osób wspierających działanie WOŚP.

Dzięki wbudowanej w aplikację mapie można będzie zobaczyć, jakie wydarzenia związane z Orkiestrą są organizowane w naszej okolicy. Zaznaczone są nie tylko imprezy zaplanowane na dzień 25. Finału, lecz wszystkie działania towarzyszące i wspierające.

Użytkownicy aplikacji mogą także sprawdzić swoją wiedzą i bystrość umysłu ubiegając się o tytuł WOŚPoznawcy. Do przejścia czeka 6 poziomów - dopiero poradzenie sobie ze wszystkimi daje nam prawo do tytułowania się rzeczonym tytułem.

foto: zrzut ekranu

Aplikacja ma być podobno aktualizowana do końca świata i jeden dzień dłużej - o ile programiści się wyrobią i nie będą potrzebować więcej czasu.

Wspierasz Orkiestrę?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile Aplikacja dnia