Pobito mężczyznę, ponieważ ten zaspoilerował "Avengers: Endgame" przed seansem

27.04.2019 15:39
Pobito mężczyznę, ponieważ ten zaspoilerował "Avengers: Endgame" przed seansem Fot. kadr z filmu

Do kuriozalnej sytuacji doszło przed jednym z kin w Hong Kongu. Jak podaje portal AsiaOne, mężczyzna zaczął wykrzykiwać szczegóły filmu stojąc obok tłumu fanów, którzy dopiero czekali w kolejce na swój seans.

Według portalu AsiaOne, do niecodziennej sytuacji doszło w Causeway Bay w Hong Kongu. Publikacja powołała się na lokalne media, które twierdzą, że mężczyznę pobito, ponieważ zaczął wykrzykiwać wydarzenia z filmu "Avengers: Endgame" w obecności wielu innych osób, które dopiero czekały na seans. Jak nietrudno się domyślić, widzom nie spodobało się jego zachowanie. Sytuacja rozpoczęła się od werbalnego zwrócenia uwagi, aż w końcu doszło do rękoczynów.

Pobito mężczyznę, bo spoilował Avengers: Endgame

Jak podają lokalne media, na które powołuje się AsiaOne, fani twierdzili, iż słyszeli, jak ktoś bardzo głośno opowiadał o wydarzeniach przedstawionych w filmie niedaleko wejścia do kina. W sieci pojawiło się również zdjęcie mężczyzny po incydencie. Widzimy, że jest badany przez przez ratownika medycznego. W internecie możemy przeczytać, że wiele osób kwestionuje cały incydent, ale z relacji świadków wynika, że faktycznie mężczyzna bardzo głośno psuł innym zabawę.

Przeczytaj także

Tajwańskie media podają, że obecni w kinie widzowie byli "rozwścieczeni" i postanowili dać mężczyźnie nauczkę. Wielu fanów nie zgadza się z takim podejściem do sytuacji. Na Twitterze sporo osób udostępniło zdjęcie wraz z artykułem opowiadającym o sytuacji, mówiąc:

Rozumiem, że spoilery mogą kogoś bardzo zdenerwować, ale bić przez nie kogoś? Przemoc nie jest rozwiązaniem sytuacji.

W sprawie nie zatrzymano żadnych sprawców, a mężczyźnie na szczęście nic nie grozi. Będzie miał najwyżej kilka siniaków i z pewnością pamiętną nauczkę, żeby nie rozjuszać tłumu, który przez rok czekał na rozwiązanie sytuacji znanej z końca filmu "Avengers: Infinity War", którego "Endgame" jest sequelem.

Avengers: Endgame - data premiery

"Avengers: Endgame" zadebiutował w Polsce 25 kwietnia 2019 roku. Produkcja zdobyła bardzo dobre oceny od krytyków i większości widzów, a sam film ma ogromny potencjał na to, by stać się najlepiej zarabiającym dziełem kinematografii w historii. Ten tytuł od 10 lat niezmiennie należy do "Avatara" Jamesa Camerona, który zarobił ponad 2,7 miliarda dolarów. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.