Poćwiartował żonę i wyrzucił zwłoki do ścieków. Twierdzi, że zrobił to w samoobronie

30.07.2020 13:05
Poćwiartował żonę i wyrzucił zwłoki do ścieków. Twierdzi, że zrobił to w samoobronie Fot. BLACKDAY/easystock/Eastnews

Zatrzymany przez policję mężczyzna przyznał się do zasztyletowania żony. Ciało zostało poćwiartowane i wyrzucone do kanałów. Podejrzany utrzymuje, że to działał w samoobronie.

Makabryczna zbrodnia z południa Francji. Aresztowany mieszkaniec Brooklynu w Nowym Jorku został zatrzymany przez policję pod zarzutem morderstwa własnej żony, której szczątki ukrył w pobliżu ich domu wakacyjnego w Europie. Twierdzi, że działał w samoobronie.

Makabryczne morderstwo w samoobronie?

Jak podaje Fox News, francuska policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o makabryczne zabójstwo rodem z horroru. Billy Kruger trafił do celi 24 lipca 2020 roku za zamordowanie żony, poćwiartowanie jej zwłok i pozbycie się pozostałości w kanale, znającej się w domu letniskowym na południu Francji. Mężczyzna, który ma obywatelstwo francusko-amerykańskie został zatrzymany, kiedy zamierzał opuścić Francję z Tuluzy.

Przeczytaj także

Ofiarą była 52-letnia Laure Bardina-Kruger. Jej ciało znaleziono w studzience kanalizacyjnej w miejscowości Peyriac-de-Mer. Kiedy Kruger przyznał się do dwukrotnego dźgnięcia swojej małżonki, został oskarżony o morderstwo kwalifikowane. Sprawę w rozmowie z mediami potwierdziła prokuratorka Marie-Agnès Joly.

Morderstwo Laure Bardina-Kruger Fot. foto: AP/Associated Press/East News

Małżeństwo co roku wyjeżdżało na kilka tygodni do Peyriac-de-Mer - malowniczej miejscowości nad Morzem Śródziemnym. Para planowała wrócić w piątek 24 lipca do domu w stolicy Indonezji - Dżakarty. Billy Krueger był tam instruktorem nurkowania. Jego zamordowana żona uczyła w szkole międzykulturowej. Przed wyjazdem do domu Laure Bardina-Kruger miała odwiedzić swoją rodzinę w Carcassonne. Kiedy się nie zjawiła, zaniepokojony ojciec kobiety zawiadomił policję.

Przeczytaj także

Funkcjonariusze zaczęli poszukiwania. Śledczy ustalili, że para była ostatni raz widziana wieczorem w  lokalnej restauracji. Miało to miejsce kilka godzin przed śmiercią. W domu odnaleźli bagaż kobiety. W kanale burzowym znaleziono natomiast jej zmasakrowane zwłoki. Natychmiast ruszono na poszukiwania męża Laure Bardina-Kruger, którego udało się złapać na lotnisku. Na razie nie podano jeszcze wszystkich szczegółów przestępstwa. Wiadomo jedynie, że Billy Kruger pokłócił się z żoną i w wyniku sporu sięgnął po nóż. Zadał jej dwa ciosy, a następnie rozczłonkował ciało, które wrzucił do ścieków. Utrzymuje, że była to samoobrona. Według zeznań rodziny do tej pory w małżeństwie nie dochodziło do żadnych oznak przemocy. Mamy nadzieję, że wkrótce Billy Kruger odpowie za tę straszną zbrodnię wpisującą się w przemoc wobec kobiet.

Przeczytaj także

Zobacz też: Instagramerka zamordowana w Moskwie. Nagie ciało znaleziono w walizce, z której wystawała noga

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.