Poczta Polska wprowadza rewolucyjną usługę dla kilentów

28.06.2016 11:19
Poczta Polska wprowadza rewolucyjną usługę dla kilentów Fot. Poczta Polska

Bezpłatny dostęp do Internetu poprzez sieć WiFi i możliwość kontaktu on-line z usługami administracji publicznej dla klientów – takie są główne korzyści projektu darmowego WiFi, który właśnie został udostępniony przez Pocztę Polską w ponad 850 placówkach pocztowych.

Poczta Polska uruchomia darmowy dostęp do sieci internet w ponad 850 placówkach zlokalizowanych poza dużymi aglomeracjami. Spółka chce w ten sposób pomóc w cyfryzacji społeczeństwa, zwłaszcza w tych miejscach, w których dostęp do sieci jest mocno ograniczony technicznie lub ekonomicznie.

Bezprzewodowy dostęp do sieci jest możliwy dla wszystkich odwiedzających placówki pocztowe. Sieć może być również otwarta dla osób znajdujących się w zasięgu hot spotów.  Aby korzystać z darmowego połączenia, wystarczy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego siec o nazwie „Poczta Polska”, bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Klienci korzystający w ten sposób  z sieci, będą także proszeni o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

– Projekt darmowego WiFi w placówkach pocztowych to jeden z elementów strategii Poczty Polskiej, która kładzie nacisk na cyfryzację swoich usług. (...) Teraz chcemy być strategicznym partnerem administracji w cyfryzacji usług publicznych poprzez dostęp on-line do e-usług państwa – mówi Paweł Skoworotko, członek Zarządu Poczty Polskiej.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.