Pod autobusem zapadła się jezdnia. Nietypowa sytuacja w centrum Warszawy

24.07.2020 09:50
Pod autobusem zapadła się jezdnia. Nietypowa sytuacja w centrum Warszawy   Fot. . Tomasz Jastrzebowski/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

W centrum Warszawy pod autobusem miejskim zapadła się jezdnia. Jak wygląda miejsce wypadku?

W czwartek  23 lipca w centrum Warszawy doszło do nietypowego zdarzenia. Na alejach Jerozolimskich na wysokości ronda Czterdziestolatka, niedaleko Dworca Centralnego, doszło do przedziwnego wypadku. Podczas jazdy miejski autobus… „zakopał się w jezdni”, która obsunęła się pod jego ciężarem. 

Przeczytaj także

Gdzie nastąpiło zdarzenie?

Autobus miejski jechał od strony Ochoty w stronę centrum na prawym pasie jezdni, gdy nagle nawierzchnia nie wytrzymała ciężaru maszyny i zwyczajnie zapadła się pod autobusem. Wyrwa w jezdi ma kilka metrów szerokości i co najmniej pół metra głębokości, jak podają pierwsze raporty portalu Warszawa w pigułce. 

W wyniku zdarzenia prawy pas w stronę centrum był zablokowany, a na miejscu pojawiły się odpowiednie służby porządkowe. Badana jest przyczyna zdarzenia. Na szczęście pasażerom, ani kierowcy nic się nie stało. Trwają dalsze oględziny.

Przeczytaj także

Wyrwa w centrum Warszawy – zobacz zdjęcia

Miejsce zdarzenia udało się uchwycić na zdjęciach.

Warszawa - zakopany autobus Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Czytaj także: Znaki w polu. Czy to kolejna oznaka UFO w Polsce? 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.