Pogoda
07.05.2018 11:30

Pojawiła się prawdopodobna data premiery „Soulcalibur VI” z Geraltem w roli głównej

Włoski oddział Amazona przypadkiem wyjawił datę premiery „Soulcalibur VI”. Informacja została dość szybko usunięta ze strony sklepu, ale jak wiadomo, internet takich rzeczy nie zapomina.

Geralt Soulcalibur VI
foto: materiały prasowe

Na początku marca 2018 roku, CD Projekt Red zapowiedziało, że główny bohater ich trylogii gier o wiedźminie, czyli Geralt z Rivii, pojawi się w nadchodzącym „Soulcalibur VI”, czyli najnowszej części z popularnej serii bijatyk. Niestety, trailer nie zdradził dokładnej daty premiery produkcji wydawanej przed Bandai Namco.

Ale od czego są zewnętrzne sklepy, które chętnie zdradzają takie informacje na swoich stronach internetowych. Sami wydawcy zapowiedzieli, że Soul Calibur VI” pojawi się w sprzedaży w 2018 roku. Na stronie włoskiego oddziału Amazona w drugim weekendzie maja pojawiła się data premiery nadchodzącej produkcji od Bandai - według sklepu, gra trafi do sprzedaży już 27 września 2018 roku.

Soul Calibur VI - potwierdzona data premiery?

Oczywiście, data szybko została zmieniona na 31 grudnia 2018 roku, co jest standardowym działaniem i użyciem tzw. „daty przejściowej”, która ma oznaczać, że produkcja trafi do sprzedaży po prostu do końca danego roku. Niestety, na razie pozostaje nam jedynie czekać, aż pojawią się potwierdzone informacje od wydawców.

Dowiedzieliśmy się również, że Biały Wilk w „Soulcalibur VI” będzie się zachowywał się podczas walki nieco inaczej, niż w „Dzikim Gonie” – jego ruchy musiałby być zmienione, tak by wpisywały się w mechanikę rozgrywki zaprezentowaną w bijatyce. Wiedźmin w dalszym ciągu nie wykonuje zbędnych ruchów i skupia się na maksymalnym wykorzystaniu swojego potencjału.

Soulcalibur VI, mający świętować 20-lecie serii, trafi do sprzedaży w 2018 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale jeśli wierzyć plotkom, pojawi się na półkach sklepowych 27 września 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Wiedźmin